Eser, Esnaf İle Bir Araya Geldi

Darende Belediye Başkanı Süleyman Eser, ilçedeki sanayi esnafı İle bir araya gelerek, “Darende küçük sanayi sitesi ya yapılacak ya yapılacak” dedi .

Eser, Esnaf İle Bir Araya Geldi Malatya İlçe

Eser, ilçede kuracakları küçük sanayi sitesi ile ilgili istimlak sorununda sona geldiklerini belirterek, “Beraber bu işi bitireceğiz. Bizim buradan hiçbir beklentimiz yok. Allah rızasının dışında, sizi iş yeri sahibi etmenin dışında hiçbir beklentimiz yok” dedi.

Küçük Sanayi sitesinin mutlaka ilçeye kazandırılacağını vurgulayan Eser, “Şuan bölgedeki arsaları istimlak ediyoruz. Son aşamaya gelindi paraları yatırıp arsayı devir alacağız. Ondan sonrada inşallah projesini hazırlatıp yapacağız” diye konuştu.

Önlerinde iki şık olduğunu ifade eden Başkan Eser, “Birisi araziyi TOKİ’ye devredip, direk sizinle mukavele yapıp sizi dükkan sahibi etmek. Diğer bir hususta baştan beri hedefimiz de buydu kooperatifle beraber devam edip dükkanları kendimiz yapıp teslim almaktı. Bunları size bırakıyorum hangisini taktir ediyorsanız onu uygulayacağız” dedi.
Yapım aşamasının şeffaf bir şekilde yürütüleceğini belirten Eser, “Her şey şeffaf olacak, açık olacak. Her şey sizin gözünüz önünde olacak. Her şey net olacak, açık olacak. Bizim bireysel hiçbir beklentimiz yok. Bizim kapımız size sonuna kadar açık, gelin arkadaşlar ne gerekiyorsa konuşalım” dedi.

Başkan Eser, Darende’yi daha modernleştirmek adına üstlerine ne düşüyorsa yapmaya hazır olduklarını söyledi.
Toplantıya Başkan Yardımcıları Tacettin Ateş, Durmuş Doğan, Belediye meclis üyeleri, esnaf odası başkanı Kürşat Gök ve çok sayıda sanayi esnafı katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 355
Bu Ay : 6335
Toplam : 6335

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom