AK Parti'nin Hedefi 6-0

AK Parti Malatya Milletvekilleri, Sarıcaoğlu ve Halfettin Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

AK Parti'nin Hedefi 6-0 Malatya Siyaset

Kübra Düğün Salonu'nda düzenlenen ortak toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, istikrardan yana olduklarını ifade ederek, 7 Haziran'da AK Parti'nin yeniden iktidar olacağını ve Malatya'da 6'da 6 yapacaklarını kaydetti.
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar ise, AK Parti hareketinin milletin hareketi olduğunu belirterek, "Bu yolda yürürken, icraat yapıyoruz. Bir düzlüğe çıkacağız, daha da güçleneceğiz. Engelleyen, işleri karıştıran kimsede olmayınca 1-2 sene içerisinde bütün işlerimizi halledeceğiz. Allah'ın izniyle bu hareketi hiç kimse durduramaz" dedi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Öznur Çalık da, "Malatya benim, Malatya bizim sevdamız' ifadesini kullanarak, çok önemli yollar kat ettiklerini belirtti. Çalık, Malatya'da 6-0 istediklerini kaydederek, "Ben biliyorum ki, Halfettin ve Sarıcıoğlu'ndan aslanlar gibi 6-0 çıkar" dedi.

Toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Öznur Çalık, Başbakan Başdanışmanı ve AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Taha Özhan, AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar, AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Osman Güder, partililer ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 1074
Bu Ay : 5964
Toplam : 5964

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom