Malatyalı Sporcular Dereceyle Döndü

Malatya Büyükşehir Belediyespor atletizm takımı Ayvalık’ta düzenlenen Balkan Şampiyonası’ndan 3 gümüş, 1 de altın madalya ile döndü.

Malatyalı Sporcular Dereceyle Döndü Malatya Spor

Başarılı atletlerin antrenörü Mahmut Aluçluer şimdiki hedeflerinin Ulusal Bayrak koşuları olduğunu söyledi.

18 Nisan’ da Balıkesir Ayvalık’ta düzenlenen Balkan Şampiyonası’nda hem ülkemizi hem de Malaatya'yı temsil eden Malatya Büyükşehir Belediyespor sporcuları 3 gümüş madalya ile döndü. Yıldız ve Büyük Erkekler kategorisinde Malatya takımı 3 gümüş madalya kazandı. Aynı zamanda milli takım sporcuları olan atletler yarışlara Türkiye adına da katıldı.

Gençlik Spor İl Müdürlüğü sporcularından Feriye Karakurt ise, Genç Bayanlarda 1. olarak altın madalyanın sahibi oldu. Aynı zamanda milli takım antrenörü olan Malatya Büyükşehir Belediyespor Atletizm antrenörü Mahmut Aluçluer yaptığı açıklamada, “İlimiz adına toplam 4 madalya kazanmış olduk.

Belki daha iyisini de elde edebilirdik. Oldukça önemli sporcuların arasında bu dereceleri almak da iyi bir performans kabule edilebilir. Ancak biz durmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz. Aksaray’da yapılan Turkcell Küçükler Liginde yarı finale çıktık yolumuza burada ulusal bayrak yarışmasında 4X800’de 3. oldular. Her iki yarışmada da ter döken sporcularımızı kutluyoruz. Cuma günü Antalya’ya da Ulusal Bayrak yarışmasına gideceğiz. 4X200 ve 4 x800 metrede yine önemli dereceler bekliyoruz” diye konuştu

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 522
Bu Ay : 6502
Toplam : 6502

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom