Hizmetleri Lokma Gibi Eşit Dağıtacağız

MHP Malatya Milletvekili Adayı Avukat Arif Yıldız, Regaip Kandili nedeniyle lokma dağıttı. Yıldız, MHP iktidarında lokma gibi hizmetleri eşit dağıtacağı taahhüdünde bulundu.

Hizmetleri Lokma Gibi Eşit Dağıtacağız Malatya Siyaset

MHP Malatya Milletvekili Adayı Avukat Arif Yıldız, Regaip Kandili nedeniyle lokma dağıttı. Öğretmenevi seçim bürosu önünde lokma dağıtma törenine MHP Malatya İl Başkanı Mehmet Erdem, milletvekili adayları Avukat Arif Yıldız, Güzün Koçak, Mehmet Ali Özpolat, MHP Kadın Kolları Başkanı Ayşe Gülay Coşkun ve partililer katıldı. MHP Milletvekili adayı Avukat Arif Yıldız, kendi eliyle lokmaları dağıttıktan sonra kısa bir açıklama yaptı.

MHP’li Yıldız, 3 ayların başlangıcı Regaip Kandili olduğunu hatırlatarak, “Bugün itibarıyla Milliyetçi Hareket Partisi seçim çalışmalarını yaptıktan sonra il başkanı, aday arkadaşlarımız ve il ve ilçe başkanlarıyla birlikte lokma dağıtmak istedik. Günün anlam ve önemini hatırlatmak istedik. Bundan sonra da inşallah birlik, beraberlik içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bugün dağıttığımız lokma gibi Milliyetçi Hareket iktidarında da bütün vatandaşlarımıza eşit bir şekilde hizmet edeceğiz” şeklinde konuştu.

“MHP İKTİDARINDA MALATYA ŞAHA KALKACAK”

Milliyetçi Hareket iktidarında sadece yandaşlarını çağırıp, hizmet etmeyeceklerini belirten Yıldız, “Allah’ın izniyle bütün vatandaşlarımıza bugün lokma dağıttığımız gibi insanların rahat bir şekilde yaşaması için bütün imkanları seferber edeceğiz. Burada olduğu gibi eşit bir şekilde devletin imkanlarından vatandaşların yararlanmasını sağlayacağız.

Bugüne kadar ziyaret ettiğimiz yerlerde gördüğümüz gibi Milliyetçi Hareket Partisi hem Malatya’da hem de Türkiye genelinde birinci olma yolunda ilerliyor. Allah’ın izniyle çalışmalarımızın neticesinde hem Malatya’da hem de Türkiye’de birinci parti olacağız. MHP olarak Malatya’yı mecliste milletvekilleriyle beraber temsil edeceğiz. Ve bundan sonra da Malatyalılar hizmet almadan oy verilmeyeceği tepkisini gösterecek. Milliyetçi Hareket Partisi iktidarıyla Malatya şaha kalkacak ve birlikte yürüyecektir” dedi.

“BİRLİĞİMİZİ BOZACAK FİTNE FESATTAN ALLAH HEPİMİZİ MUHAFAZA ETSİN”

MHP Malatya İl Başkanı Mehmet Erdem ise başta Malatyalıların ve tüm Türk İslam aleminin Regaip Kandilini kutlayarak, şunları söyledi:

“Nice kandillere, sağlık afiyet içerisinde diyorum. Bugün seçim çalışmalarımızdan sonra milletvekili adayımız Avukat Arif Yıldız’ın seçim bürosunda lokma dağıtma törenine katıldık. Allah hayrını kabul etsin. Öncelikle birlik, beraberliğimizi bozacak fitne fesattan Allah hepimizi muhafaza etsin. Bu birlik ve beraberliğimizi de Cenabı Allah daim etsin.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 502
Bu Ay : 4300
Toplam : 4300

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom