Yeni Sezon İçin Kollar Sıvandı

Önümüzdeki sezonda Malatya’yı Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) temsil edecek Malatya Yeşilyurtspor’da yeni sezon planlaması için kollar sıvandı.

Yeni Sezon İçin Kollar Sıvandı Malatya Spor

Malatya Yeşilyurt Belediyesi’nin Malatya’ya bir profesyonel takım kazandırma noktasında kurduğu ve ilk sezonunda son anda ligde kalan Yeşilyurtspor’da Kulüp Başkanı Dursun Cumali Sucu’nun yeni sezon planlaması için yönetim kuruluyla bir toplantı gerçekleştirdiği belirtildi.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’la da takımın durumuyla ilgili kapsamlı bir görüşme gerçekleştirdiği ifade edilen Sucu’nun yeni sezonun yol haritasını belirlediği öğrenildi.

Başkan Sucu’nun yeni sezonda Mustafa Taşar’la yola devam edeceklerini ve şampiyonluğa oynayacak bir takım kuracaklarını yönetim kuruluyla paylaştığı ifade edildi.

Bu doğrultuda ilk etapta takımın Teknik Sorumlusu Mustafa Taşar’dan kapsamlı bir transfer listesi istediği belirtilen Başkan Sucu’nun takımın yapısına uyacak, maliyet noktasında kendilerini zorlamayacak futbolcuları tercih edeceği bildirildi.

Yeşilyurtspor Başkanı Dursun Cumali Sucu’nun takıma tesis kazandırma noktasında da Belediye Başkanı Polat’la görüştüğü ve bu konuda sınırsız destek verileceği sözü aldığı öğrenildi.

Yeşilyurtspor’un mevcut tesislerini futbolcuların kullanabileceği donanıma getirip, Yeşiltepe'ye de antrenman ve maçlarda kullanılabilecek bir tesis yapmayı planlayan Başkan Sucu’nun yeni sezon öncesinde bu işleri bitirmeyi planladığı ifade edildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 839
Bu Ay : 3383
Toplam : 3383

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom