AK Parti Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

AK Parti Malatya Milletvekili adayları, 7 Haziran’da yapılacak olan seçim çalışmaları kapsamında mahalle toplantılarına aralıksız devam ediyor.

AK Parti Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor Malatya Siyaset

Dilek Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen milletvekili adayları, toplantının yapıldığı yeri dolduran vatandaşlar tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı.

Düzenlenen mahalle toplantısına, AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, AK Parti Milletvekili Adayı Mustafa Şahin katıldı.

Dilek Mahallesi’nde yapılan toplantıda ilk olarak konuşan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, AK Parti'nin milletin partisi olduğunu ifade ederek, “7 Haziran Genel Seçimleri dolayısıyla buradayız. Ancak göreve geldiğimiz günden bu yana Dilek mahallemize çok program gerçekleştirdik. Zaten AK Parti seçimden seçime bu milleti ziyaret eden bir parti değil, sürekli milletin içinde olan, insanların siyaset yaptığı, milletin, Dileklilerin partisidir” dedi.
AK Parti Milletvekili Adayı Mustafa Şahin ise, “Türkiye Cumhuriyeti'nin kurulduğu günden 2002 yılına kadar geçen süre içerisinde, 1920’li 1930’lu yıllarda çıkan yasalarla bu ülke çekip çevrilmeye çalışıldı.

Bunlardan birini değiştirmeye kalkıştığınızda, rejim sorunu çıkaran bir ana muhalefetle karşı karşıya kaldık. Hangi yasayı günün şartlarına uyarlamaya çalışsak, nefesi kendilerinin arka bahçesi olan Anayasa Mahkemesi'nde alıyorlardı. Vermiş oldukları her dosya Anayasa Mahkemesi’ne yapılan bir emir niteliğindeydi. Rejim sorunu olacak söylemleriyle karşılaştık çünkü kafaları, çapları, kapasiteleri değişime, dönüşüme yeterli değil. Bunlar hala 1920 model zihniyeti taşıyorlar. Biz düzenleme yapmaya çalıştıkça, onları yüce yargıda gördük” diye konuştu.

KAHTALI, “HİÇ BİR BAHANEYE SIĞINMADAN OY KULLANALIM “

AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ise, seçimlerde herkesin sandığa gidip oy kullanmasını isteyerek, “7 Haziran seçimlerinde hepimiz hiçbir bahanenin arkasına sığınmadan sandıklara gidelim. Biz gitmekle kalmayıp, ailemizi, arkadaşlarımızı, akrabalarımızı arayarak seçime katılmalarını sağlayalım. 2002’de kurucu Genel Başkanımız şu an ki Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’la birlikte çıkmış olduğumuz bu yolun Ahmet Davutoğlu’yla beraber ikinci yarısı başladı. Bu yolda çıtayı sizlerin de desteğiyle, zalimlerin bir araya gelmesini engelleyip, bu davayı daha ileri yerlere getireceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 556
Bu Ay : 7702
Toplam : 7702

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom