Ömer Faruk Öz'den 23 Nisan Mesajı

AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ömer Faruk Öz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Ömer Faruk Öz'den 23 Nisan Mesajı Malatya Siyaset

“23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı istikbalimiz, milli egemenliğimizi ilelebet daim kılacak çocuklarımıza armağan edilen çok özel bir bayramdır” diyen Ömer Faruk Öz, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Türkiye Büyük Millet Meclisi 23 Nisan 1920 yılında tarihte eşine az rastlanır biçimde işgal altındaki yurdun dört bir yanında istiklal mücadelesini sürdürürken bir yandan da ülkemizin temellerini atmıştır. Bugün milli birliğimizin, demokrasimizin, milli iradenin temsil makamı Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 95.yıldönümüdür. Meclisimiz kurulduğu ilk günlerde istiklalimize kastedip istikbalimize halel getirmek isteyenlere karşı mücadelesini zaferle sonuçlandırmış, bugün de demokrasi temelinde milli birlik ve beraberliğimizin temsilcisi olmaya devam etmektedir.”

23 Nisan’ın çocukların bayramı olduğunu hatırlatan Öz, “Millet olarak istikbalimizin güvencesi olan, ülkemizi daha huzurlu ve aydınlık yarınlara taşıyacağına inandığımız çocuklarımızın bayramdır. Çocuklarımızı eğitimli, ufku ve vizyonu geniş, kültür ve medeniyeti ile barışık, milli ve manevi değerlerini taşıyan bireyler olarak yetiştirmek, onlara barış ve huzurun hakim olduğu daha müreffeh bir gelecek bırakmak en büyük arzumuzdur.

Bu vesile ile Türkiye Büyük Millet Meclisinin 95’inci kuruluş yıl dönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını tebrik ediyorum. Tüm çocuklarımıza başarılı ve mutlu bir gelecek diliyor, gazi meclisimizin ebediyete intikal eden üyelerini rahmet ve şükranla anıyorum” ifadelerine yer verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 18
Bu Ay : 1871
Toplam : 1871

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom