Nike Halı Saha Ligi Başlıyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Türkiye Futbol Federasyonu ve Nıke firması tarafından bu sene yedincisi organize edilen Nike Halı Saha Liseler Ligi başladı.

Nike Halı Saha Ligi Başlıyor Malatya Spor

Ay Yıldız Halı Sahasında Nıke Liseler Ligi açılış seremonisine Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı, TFF Bölge Müdürü Fahrettin Eserdi, ASKF Başkanı Seyfullah Özdemir, Futbol İl Temsilcisi Kahraman Fırat ve diğer protokol üyeleri katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü bir açıklama yaptı. Fındıklı, " Spor barış, spor kardeşlik, spor centilmenliktir. Nıke Halı Saha Liseler Ligi siz gençlerimiz arasında dostluk, arkadaşlık ilişkilerinizin gelişmesi içindir. Bu turnuvalar boyunca yapacağınız müsabakaların fair play çerçevesinde geçmesini temenni ediyor, hepinize başarılar diliyorum’’ dedi.

İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı’nın konuşmasının ardından temsili olarak gençlerle penaltı çekişmesi yapıldı. Penaltı çekişmesinin ardından müsabakalar başladı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 857
Bu Ay : 4655
Toplam : 4655

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom