AK Parti Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

Seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Malatya İl Teşkilatı, Tecde ve Şentepe mahallelerinde toplantı gerçekleştirdi. Yoğun ilginin olduğu toplantıda milletvekili adayları büyük bir coşkuyla karşılandı.

AK Parti Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor Malatya Siyaset

Tecde ve Şentepe mahallelerinde düzenlenen toplantıya, AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, AK Parti Malatya milletvekili adayları Öznur Çalık, Taha Özhan, Bülent Tüfenkçi, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, parti yöneticileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Toplantının açış konuşmasını yapan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “AK Parti seçimden seçime milletin karşısına çıkan, milletle beraber olan bir parti hiçbir zaman olmadı, bundan sonrada olmayacak” dedi.
AK Parti Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkçi de, “Bizler laf üretmiyoruz. Yaptıklarımızla, hizmetlerimizle, eserlerimizle sizin huzurunuza geldik. Birileri vaat ediyor, biz yapıyoruz. Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız bir şey söylemişse mutlaka onun olabilirliği vardır ve hayata geçmiştir. Birileri gibi akşam başka söyleyip, sabah başka söyleyip, bol keseden atmıyoruz” dedi.

AK Parti Milletvekili Taha Özhan da, darbe dönemlerden sonra Türkiye’nin 2002 devrimiyle bambaşka bir yola girdiğinin altını çizdi. Özhan, “1980 darbesiyle yüz binlerce insanın hapislere girdiği, beş binden fazla insanın hayatını kaybettiği, binlercesinin işkence gördüğü, ardından 1990’larda çok daha büyük zulümlerin yapıldığı ve 1997’de 28 Şubat darbesiyle yaşananların zirveye ulaştığı bir dönemden 2002 devrimine geldik. 2002 devrimiyle yeni bir dönem başladı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, bambaşka bir Türkiye’ye doğru yol almaya başladık. Bugün de kritik bir eşikteyiz. Bu kritik eşikte, 7 Haziran 2015’te sizlerin oylarıyla yeni bir döneme gireceğiz” diye konuştu.

AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ise, her seçimde AK Parti’ye gösterilen ilgiye dikkat çekerek, “Bizi bugüne kadar en yüksek oylarla desteklediniz. Belki sizlere gereği kadar hizmet getirmemiş olabiliriz ancak, şunu unutmayın ki burada bulunan herkes özgürlüklerinden ve dini vecibelerinden asla vazgeçmeyecek ve size hizmet getirme yolunda gayret içerisinde olacaktır” ifadelerini kullandı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Adayı Öznur Çalık’ta, ana muhalefet partisine yüklendi. Çalık, “Ana Muhalefet Partisi lideri çıkıp kendi programını açıklıyor ve ilk kez diline milleti, sosyal devleti, kadını, erkeği, engelliyi, Romanı, Kürdü, Türkü alıyor. Güneydoğu’da, Doğu Anadolu’da, Türkiye’de, Kürdün Türk’e kırdırıldığı kardeş kavgası vardı. Çözüm sürecini başlattık, Kürt demesini, Alevi demesini biz size öğrettik. Kılıçdaroğlu, aklına millet daha yeni mi geldi? Biliyorsun ki 7 Haziran’da sandıklarda yine boğulacaksınız ve AK Parti en az 400 milletvekiliyle tek başına iktidar olacak” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 784
Bu Ay : 7930
Toplam : 7930

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom