Başka Yolumuz Kalmadı

Malatya’da Bağımsız Aday Dr. Ali Yalçın seçim çalışmalarına devam ediyor. “ Dayatmacı ve ötekileştirici lobi mantığı ile ve şirket görünümü ile Malatya şehrini sınırsızca yönetmek isteyenlere karşı özgür ve bağımsız iradeleri ile bir duruş sergilediklerini söyledi.”

Başka Yolumuz Kalmadı Malatya Siyaset

Kültür Mahallesine gerçekleştirdiği toplantıda, bu toplumun onca yıldır siyasette hiçbir adaylarına bilinçli olarak yer verilmediğini belirtti. Ak Partinin temayül yoklamalarında sevilen, en yüksek oyu alan adaylar bir şekilde önleri kesilerek elenebilmektedirler. Biribirinden değerli  ve halkta karşılığı olan adaylar sümen altı edilerek engellenmektedir.

Doktor Ali Yalçın “Birlik beraberlik ve kardeşliğe taraf olarak; dayatmacı aşağılayıcı ve ötekileştirici  lobi mantığı ile ve şirket görünümü ile Malatya şehrini sınırsızca yönetmek isteyenlere karşı özgür ve bağımsız iradeleri ile bir duruş sergilediklerini söyledi.”

  Malatya’da 12 yıldır halkta karşılığı olmayan rantdan başka hedefleri bulunmayan, adam kayıran, sömüren ve sürekli kendilerini ve 7 sülalesini zenginleştirme çabası gösterenlere bunun için ittifaklar kuranlara itiraz ettiklerini belirten doktor Ali Yalçın, “ Yerel yönetimde de başarısız bir yönetim anlayışının varlığının bahsi geçen şirket ve lobinin eseri olduğunu söyledi.

 Beceriksiz yerel yöneticilerin ithal idareciler ile günü kurtarmaya çalıştıklarını, bu memleketin zeki ve yetenekli evlatlarını sırf şirket ve lobiye hizmet etmedikleri için görmezden geldiklerini belirtti.

 Bağımsız duruşla Malatya’ya daha fazla zarar vermek isteyen bir kesime dur demek için istişareler sonunda aday olduğunu belirtti.

Geçen mamahalli seçimde bağımsız aday olan Ali Ekinci,yaptığı konuşmada, birlik ve beraberliğimizin önemli sonuçlar getirdiğini tecrübe ettik. Ali Yalçın yermi yıldır dar günlerimizde hep bizlerin yanında  yer almıştır. Bugün ise bizden bir oyunuzla desdek istemektedir. Onu da esirgeyecek değiliz, dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 46
Bu Ay : 781
Toplam : 781

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom