Gidişata Akçadağ Dur Diyecek

MHP Malatya birinci sıra Milletvekili adayı Avukat Arif Yıldız, Akçadağ ilçe esnaf ve vatandaşlarını ziyaret etti. Akçadağlı esnaflar, evlerine ekmek götüremediklerini belirterek, bu kötü gidişata Akçadağlıların dur demesi gerektiğini söylediler.

Gidişata Akçadağ Dur Diyecek Malatya Siyaset

Akçadağlı esnaflar, kötü gidişata Akçadağ dur diyecek

MHP Malatya birinci sıra Milletvekili adayı Avukat Arif Yıldız, Akçadağ ilçe esnaf ve vatandaşlarını ziyaret etti. Akçadağlı esnaflar, evlerine ekmek götüremediklerini belirterek, bu kötü gidişata Akçadağlıların dur demesi gerektiğini söylediler.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya birinci sıra Milletvekili adayı Avukat Arif Yıldız, Akçadağ ilçe esnafını gezdi. Kutlu Doğum Haftası nedeniyle esnaflara ve vatandaşlara gül dağıttı. İlk olarak MHP Akçadağ İlçe Başkanlığını ziyaret eden Yıldız, daha sonra Akçadağ merkezindeki tüm esnaf ve vatandaşlara 5 bin gül dağıttı. 7 Haziran genel seçimlerinde Akçadağlı esnaflar, MHP Malatya birinci sıra Milletvekili adayı Avukat Arif Yıldız’a tam destek vereceklerini söylediler. Akçadağlı esnaflar, genel seçimlerin hem Akçadağlılar için hem de Malatya için bir şans olduğunu, eğer MHP Malatya milletvekili adayı Arif Yıldız’ın meclise göndermek gerektiğini belirttiler.

BU GİDİŞATA AKÇADAĞLILAR DUR DEMELİ

Akçadağlı esnaflar, evlerine ekmek götüremediklerini belirterek, bu gidişata Akçadağlıların dur demesi gerektiğini vurguladılar. MHP Malatya Milletvekili adayı Avukat Arif Yıldız’ın Akçadağ’ın yetiştirdiği önemli kişi olduğunu her seferinde dile getiren Akçadağlı esnaflar, diğer partilerde hiçbir Akçadağlı milletvekili adayının olmadığını belirttiler. Hem Akçadağ’ın hem de ilçede esnafların bitme noktasında olduğunu, bu sorunların çözümünün ancak Akçadağ’ı bilen, yaşayan bir milletvekilinin çözeceklerini söylediler.

AKÇADAĞ KADERİNE TERK EDİLDİ

MHP Malatya Milletvekili adayı Avukat Arif Yıldız ise AKP iktidarıyla Akçadağ’ın kaderine terk edildiğini, hiçbir hizmetin alınamadığını söyledi. İktidar yolunun Akçadağ’dan geçtiğini belirten Yıldız, bunun da Akçadağ’ın tek yürek, tek yumruk olmasından geçtiğini belirtti. Hem Akçadağ’ın hem Malatya’nın hem de Türkiye’nin sorunlarını iyi bildiklerini vurgulayan Yıldız, MHP’nin Akçadağ ve Malatya genelinde birinci, Türkiye’de de iktidar olmasıyla hem esnafların hem de vatandaşların tüm sorunlarını çözecek kadrolara sahip olduklarını kaydetti.

YOLSUZLUK RANTINI, İSTİHDAMA DÖNÜŞTÜRECEĞİZ

Milliyetçi Hareket iktidarıyla birlikte Akçadağ’ın en büyük sorunu olan işsizlik sorunu çözmek birinci hedefleri olduğunu belirten Yıldız, işsizlik sorunu nedeniyle Akçadağ’ın her geçen gün geriye gittiğini kaydetti. MHP iktidarında yolsuzluklara asla geçit vermeyeceklerini belirten Yıldız, yolsuzluklarla birilerine peşkeş çekilen rantların, istihdama dönük yatımlar yapacaklarını söyledi. Akçadağ’ın hem tarihi hem de turistlik değerlerinin ayağa kaldıracaklarını belirten MHP’li Yıldız, böylelikle kahve köşelerine mahkum olan ve ilçelerinde göç etmek zorunda kalan gençlerin Akçadağ’da kalmasını sağlayacaklarını söyledi.

AKÇADAĞLI MUHTARLAR, YILDIZ’A TÜRK BAYRAĞI HEDİYE ETTİ

MHP Malatya Milletvekili adayı Avukat Arif Yıldız, Akçadağ Mahalle Muhtarları Derneği’ni de ziyaret etti. Akçadağ Mahalle Muhtarları Dernek Başkanı Eyüp Gönültaş ve mahalle muhtarları MHP milletvekili adayı Avukat Arif Yıldız’ı kapıda karşıladılar. Akçadağ Mahalle Muhtarlar Dernek Başkanı Eyüp Gönültaş, MHP Malatya birinci sıra Milletvekili adayı Avukat Arif Yıldız’ın Akçadağlı olduğunu belirterek, “Avukat Arif Yıldız, Akçadağ’ın yetiştirdiği, gurur duyduğu bir kişidir. Bugün kutlu bir yola çıkmıştır. Bu kutlu yolda kendisine başarılar diliyorum. Ayrıca bugünlerde birilerinin Türk Bayrağımızı yere indirmeye çalıştığı, ecdadımızın kemiklerini sızlattığı bir anda, MHP Malatya Milletvekili adayı Avukat Arif Yıldız ile Türk Bayrağı’nın şahlanacaktır. Bundan dolayı da kendisine Türk Bayrağı hediye ediyorum” diyerek Türk Bayrağını MHP’li Yıldız’a hediye etti.

YILDIZ, AKÇADAĞLI OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM

MHP Malatya Milletvekili adayı Avukat Arif Yıldız ise Türk Bayrağını öperek aldı. Akçadağ Mahalle Muhtarları Dernek Başkanı Eyüp Gönültaş ve tüm muhtarlara karşılamalarından dolayı teşekkür eden Yıldız,  “Akçadağ’ın bir evladı olmaktan, sizin yanınızda olmaktan gurur ve şeref duyuyorum. Allah hepinizden razı olsun. Türk Bayrağına el uzatanlardan hesap sormakta bize nasip olsun, inşallah” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 707
Bu Ay : 1225
Toplam : 1225

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom