O, Dünyanın En Güzel Hadisesidir

Malatya’nın Kale ilçesinde İzollu Ortaokulu Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında bir program düzenlendi.

O, Dünyanın En Güzel Hadisesidir Malatya İlçe

Malatya Kale İlçesi İzollu Ortaokulu’nun Programına Kale İlçe Kaymakamı Can Memi ve tüm kurum amirlerin katılımı gerçekleşti. Veli ve öğrenciler yoğun ilgi gösterdiler.

Kutlu doğum haftası etkinlikleri, İzollu Ortaokulu bahçesinde  Öğrencilerin Kur’ân-ı Kerim tilavetiyle ile başlandı, şiir ve ilahi korosu ile devam etti

 Yard.Doç.Dr Ramazan Kamiloğlu ve ilahi grubu ve Battalgazi Belediyesi  Mehter takımı vatandaşlara güzel bir dinleti sundular. İzollu Ortaokulu Müdürü  Mustafa Coşkun “Kutlu Doğum, dünyanın en güzel hadisesidir. Çünkü bütün dünya ve  kâinat, Peygamber Efendimiz (S.A.V) yüzü suyu hürmetine yaratılmıştır. Peygamber  Efendimizin (S.A.V) dünyaya teşriflerini nedeniyle çeşitli etkinlikler yapıyoruz. Mevlitler, dualar ve bunun yanında da Kutlu Doğum etkinlikleri düzenliyoruz Bizim asıl  gayemiz, O’nun adını duyulmasına vesile olmak kalplerdeki yerinin anımsatılmasına vesile olmaktır. Bu şekilde Kale ilçesinde güzel ve çok renkli ve katılımlı bir etkinlik oldu. Bu etkinliğe emeği geçen ve etkinliği renklendiren tüm öğrencilerime ve herkese  çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 618
Bu Ay : 7764
Toplam : 7764

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom