Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri Sürüyor

Birlik Vakfı Malatya Şubesi ve Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Malatya Şubesi tarafından ortaklaşa Kutlu Doğum etkinliği düzenlendi.

Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri Sürüyor Malatya Haber

Battalgazi İlçesine bağlı Hanımınçiftliği Mahallesi merkez camisinde gerçekleştirilen programa çok sayıda vatandaşın yanı sıra Battalgazi Kaymakamı Vedat Yılmaz, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, Malatya İl Müftü Yardımcısı İhsan Mesut Akbaş, AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Osman Güder, Birlik Vakfı Başkanı Sadi Ergül ve Milli Türk Talebe Birliği Başkanı Yardımcısı Mehmet Sağdıç katıldı.

Battalgazi Mehteran ekibinin mini konseri ile başlayan etkinlikte katılanlara yemek ikramı da yapıldı. Program ile ilgili bilgi veren MTTB Başkan Yardımcısı Mehmet Sağdıç, “Kutlu Doğum Haftası'nda Peygamberimizin öğretilerinin daha iyi anlaşılması ve uygulanmasını sağlamak amacıyla genç nesile dini hassasiyetlerimizi ve tarihi hassasiyetlerimizi ve birlik ve beraberlik duygularını geliştirecek çalışmalar yapmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 713
Bu Ay : 5907
Toplam : 5907

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom