TGF Son Oturumu Kadınlar İle Yaptı

10 Nisan’da başlayan ve bugün sona eren Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun 48. Başkanlar Kurulu Konsey toplantısının ardından genel değerlendirmeler yapıldı.

TGF Son Oturumu Kadınlar İle Yaptı Malatya Haber

Türkiye Gazeteciler Federasyonu, bugün son toplantısını MGTC Kadınlar Komisyonu ile yaptı. Toplantıdan sonra açıklama yapan Federasyon Genel Başkanı Yılmaz Karaca ve Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti Başkanı Mikail Pelit, toplantının verimli geçtiğini dile getirdiler.

TGF Başkanı Karaca, Kadınlar Komisyonu toplantısı ile 48. Başkanlar Kurulu Konseyi'nin sona erdiğini belirterek, kendilerini ağırlayan Malatyalılara teşekkür etti. Karaca, Malatya’nın tarihi turistik yerlerinin de gezildiğini belirterek, toplantılarda gazeteciliğin sorunlarının enine boyuna masaya yatırıldığını kaydetti. Malatya’da çok sıcak bir ortamla karşılaştıklarını ve tüm organizasyonun layıkıyla yerine getirildiğini belirten Karaca, henüz yeni olan Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti’nin oldukça başarılı çalıştığını söyledi.

Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti Başkanı Mikail Pelit ise, yapılan toplantılarda medyanın sorunlarını konuştuklarını belirtti. Pelit, 47. toplantıya göre Malatya’daki buluşmanın daha verimli geçtiğini söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 732
Bu Ay : 5098
Toplam : 5098

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom