BİMYAD İle Güçlendiler

İnternet Gazetecileri, Basın İnternet Medya Yayıncıları Derneği (BİMYAD) Adı Altında Bir Araya Geldiler.

BİMYAD İle Güçlendiler Malatya Haber

İnternet Medyası BİMYAD Çatısı Altında Buluştu

Derneğin Kuruluşunu ilan eden Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği (BİMYAD) Kurucular Yönetim Kurulu adına basın metnini okuyan Başkan Selim Apohan, Malatyalı Basın internet Medya Yayıncıları bir araya gelerek derneği kurduklarını açıkladı. Başkan Apohan,  BİMYAD’ın internet gazetecilerinin hak ve çıkarları için çalışma yapacağını, ayrıca “bu ülkenin havasını suyunu, ekmeğini yiyen, üzerinde yaşayan vicdanlı bireyler olarak” vatan ve milletle ilgili her konuda taraf olacağını vurguladı.

Bizler (BİMYAD) Olarak Arkadaşlarımızla Bir Araya Geldik ve Gücümüze Güç Katık.

 Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği ( BİMYAD)’ı kurarak İlimiz ve Bölgemiz başta olmak üzere Türkiye ve Dünya’nın her yerinde yaşayan insanlarımızı bilgi  ve haberdar etmek için  Malatya ve farklı illerdeki basın mensubu internet sahibi arkadaşlarımız ile bu yola çıktık.

BİMYAD’ın kuruluş amacı, “Elektronik iletişim ve internet alanlarını kapsayan gazetecilik mesleğini,  geleneklerini, ahlaki ve ilkelerini korumaktır. Dürüstlük ve tarafsızlık anlayışı içerisinde , kişi hak ve masumiyetini koruyacak yayın politikası izlemektir.

Gelişmiş ülkelerde daha hızlı ve bizim gibi gelişen ülkelerde daha yavaş olmak üzere, zaman internet gazeteciliği lehinde gelişmektedir. İşte İnternet medyası zaman gittikçe yaygın bir hale gelmiştir.

Bu kapsamda kamuoyunu internet gazeteciliği oluşturmakta, halkın haber alma hakkını öncelikle internet gazeteleri yerine getirmektedir.

Kurucu Yönetim Kurulu Malatya Çağdaş Selim Apohan, Malatya Gerçek Haber’den Hasan Yağmur,  Malatya Haber Ajans’ından Hidayet Özpolat, Beydagı Haber’den Turgay Simavi,  Malatya Bülteni’nden Oğuzhan Karaca, Malatya Posta Haber’den Semira Aktaş  ve Pusula Malatya’dan Ahmet Turan Büyükduman’dan oluşmuştur.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 1050
Bu Ay : 2632
Toplam : 2632

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom