Emniyet Müdürlüğü Resepsiyon Düzenledi

Türk Polis Teşkilatının 170. Kuruluş yıldönümü nedeniyle Malatya Emniyet Müdürlüğü tarafından resepsiyon düzenlendi.

Emniyet Müdürlüğü Resepsiyon Düzenledi Malatya Haber

Double Try By Hilton’da gerekleştirilen Resepsiyona eşleri ile birlikte Malatya Valisi Süleyman Kamçı, 2. Ordu Komutanı Orgeneral Adem Huduti, 2.Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Mehmet Akyürek, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Şefik Şengül, Malatya Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Mehmet Karlı, İlçe kaymakamları ve belediye başkanları, yargı mensupları ile emniyet mensupları ve kentteki kurum amirleri katıldı.

Gecenin açış konuşmasın yapan Malatya Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, insanoğlunun tarih boyunca en önemli ihtiyaçlarından birisinin huzur ve güven içinde yaşamak olduğunu ifade ederek, insan hak ve özgürlüklerinin korunması ve yaşatılmasının da çağdaş dünyanın en önemli önceliği olduğunu vurguladı.

Kurulduğu günden bu güne kadar ülkede huzur ve güvenliğinin teminatı olan Polis Teşkilatının Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı, insan haklarına saygılı, demokratik, laik ve sosyal hukuk devletinin önemli bir kurumu olduğunu belirten Urhal, “Dünyanın en güçlü Polis Teşkilatları arasında olan teşkilatımız, kuruluşundan bu güne kadar engin deneyimi, yetişmiş insan gücü, modern donanım ve ekipmanlarıyla halka hizmet vermeyi şiar edinmiştir” dedi.

Polis Teşkilatının 170. Kuruluş yıldönümünü tüm yurtta olduğu gibi Malatya’da da büyük bir coşku ile kutladıklarını belirten Urhal, “Devletimizin ve milletimizin selameti uğruna, hayatını feda eden arkadaşlarımızı rahmetle anıyor, emekli ve gazilerimiz ile halen görevleri başında olan mensuplarımıza ve ailelerine sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi.
Resepsiyonda Polis Teşkilatına desteklerinden dolayı Gözde Sağlık Grubu adına Dr. İbrahim Karaman’a, Hilton Oteli Müdürü Haluk Bilgili’ye ve Ortak Değer Malatya Derneği Başkanı Ergün Kılıç’a teşekkür plaketi verildi.

Daha sonra protokol tarafından 170. kuruluş yıldönümü anısına hazırlanan pasta hep birlikte kesildi.

Canlı müziğinde yer aldığı gece daha sonra muhteşem havai fişek gösterisi ile son buldu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 145
Bu Ay : 2629
Toplam : 2629

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom