MHP Adayları Partililerce Karşılandı

Milletvekili adaylarının kesinleşmesinin ardından MHP’nin Malatya Milletvekili adayları kente gelişlerinde partililerce karşılandı.

MHP Adayları Partililerce Karşılandı Malatya Siyaset

MHP Malatya İl teşkilatının organizesi ile kesinleşen 6 milletvekili adayının Ankara dönüşünde karşılama töreni düzenlendi. Kent girişinde karşılanan adaylar, daha sonra yaklaşık bin araçlık konvoy ile otobüs içerisinde şehir turu atarak vatandaşları selamladılar. Daha sonra hep birlikte parti binasına geçen adaylar burada açıklamalarda bulundular.

MHP Malatya birinci sıra Milletvekili adayı Avukat Arif Yıldız, “İnşallah Allah’ın izniyle çalışmamızda da başarılı olacağız. Hem Malatya’da hem de Türkiye genelinde Milliyetçi Hareket Partisine doğru ciddi bir yöneliş var. Bu görüntü 1999 MHP iktidarı görüntüsünün aynısı. Hatta daha fazlasıdır. Allah’ın izniyle 1999’da Malatya’da aldığı 2 vekil ve elinden alınan bir vekili 7 Haziran’da tekrardan alacaktır. MHP Malatya'da birinci parti, Türkiye’de de iktidar olacak.

Bunun için buradayız. Buradaki tüm arkadaşlarımız buna inandı, bizler inandık, kazanmak için buradayız. Bugün ‘Bismilllah’ dedik, 7 Haziran’da da ‘Elhamdülilah’ deyip vekillerle Ankara’ya gideceğiz” şeklinde konuştu.
Milletvekili adayı Hakan Yılmaz da milliyetçilerin iktidara yürüdüğünü belirterek, “Memurumuzun, emeklimizin, köylümüzün yüzü gülecek. Asla hırsızlık yapmayacağız. Yapamayacağımız icraatların sözünü vermeyeceğiz. Duygu sömürüsü yapmayacağız. Yüce dinimizi asla kendi emellerimize alet etmeyeceğiz. Buraya kadar geldiniz için hepinizden Allah razı olsun” dedi.

MHP Malatya Milletvekili adayı Doktor Übeyt Akçin ise, karşılamaya gelen herkese teşekkür edip, 13 yıldır Türkiye Cumhuriyetinin ayarlarının bozulduğunu, Türkiye Cumhuriyeti’nin tekrardan fabrika ayarlarına döndürmek için yola çıktıklarını, 8 Haziran’da Milliyetçi Hareket kadrolarının görev beklediğini vurguladı.

MHP Malatya Milletvekili adayı Eczacı Güzün Kocak ise iktidara yürüdüklerini ve bunu da başaracaklarına yürekten inandığını söyledi.

MHP Malatya İl Başkanı Mehmet Erdem, Malatya’nın Milliyetçi Hareket ile yürüyeceğini, “Malatya ayağa kalk, yeter” diyerek, karşılama gelen herkese yürekten teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 32
Bu Ay : 1885
Toplam : 1885

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom