Polis Teşkilatımız Önemli Görev Üstlenmiştir

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, 10 Nisan Polis Haftası nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

Polis Teşkilatımız Önemli Görev Üstlenmiştir Malatya Haber

Polat mesajında, “Polis Teşkilatımız ülkemizdeki düzenin, temel hak ve özgürlüklerin korunması, huzur, güven ortamının sağlanması gibi önemli görevler üstlenmiştir” dedi.

Bu yıl 170. kuruluş yıl dönümünü kutlayan Emniyet Teşkilatını tebrik eden Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın mesajı şu şekilde:

“Cumhuriyetimizin en köklü kurumlarından biri olan Polis Teşkilatımız ülkemizdeki düzenin, temel hak ve özgürlüklerin korunması, huzur, güven ortamının sağlanması gibi önemli görevler üstlenmiştir. Her anlamda köklü bir deneyime ve birikime sahip Emniyet Teşkilatımız, modern koşulların gerektirdiği her türlü teknik ve idari donanıma sahip olarak, başarılı hizmetler vermeye devam etmektedir.

Gücünü her daim milletten, kanunlardan alan ve bugüne kadar başarılı hizmetlerde bulunan Türk polisi, görevini her zaman fedakârca yapmış, gerektiğinde canını hiçe sayarak ulvi görevlerini yerine getirmiş, toplumumuzun güvenini ve takdirini kazanmıştır. Bu duygu ve düşüncelerle Polis Teşkilatımızın 170. yıl dönümü dolayısıyla görevi başında şehit düşen polislerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Emniyet Teşkilatımızın değerli mensuplarına sağlık ve başarı diliyor, her daim güvenlik birimlerimizin görevlerinde yardımlarını esirgemeyen kıymetli Malatya ve Yeşilyurtlu hemşerilerime teşekkür ediyorum.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 86
Bu Ay : 4452
Toplam : 4452

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom