'Polis Huzur ve Güvenin Teminatıdır'

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Polis Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Gürkan, Türk polis teşkilatının huzurun ve güvenin teminatı olduğu ifade etti.

'Polis Huzur ve Güvenin Teminatıdır' Malatya Haber

Gürkan, Polis Haftası nedeniyle yayınladığı mesajında, “Türk polis teşkilatı, ülkemizin en köklü ve yüksek donanım düzeyinin yanı sıra çağdaş ve evrensel değerler anlayışı ile toplumun huzur ve güvenliğini başarı ile sağlayan bir teşkilattır. Bugün Türk Polis Teşkilatı’nın 170’inci kuruluş yıl dönümünü kutlamanın onurunu ve gururunu yaşamaktayız. Varlık sebebi milletimiz olan Türk polis teşkilatı, kurulduğu günden bugüne milletimizin huzur ve güveni için yeri geldiğinde canını feda etmekten kaçınmayan, kutsal bir görevi ifa etmektedir.

Polis teşkilatımız, Milletimizin vicdanından ve yasalardan aldığı güçle, güvenliğin ve huzurun adresi olmaya devam edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle Türk polis teşkilatımızın kuruluşunun 170’inci yılını kutluyor, görevi esnasında şehit olan emniyet mensuplarımızı saygı, rahmet ve şükranla anıyorum. Emniyet mensuplarımıza da, aileleri ile birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 1006
Bu Ay : 2588
Toplam : 2588

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom