Yeni Malatyaspor'a Şok Ceza

Yeni Malatyaspor'a Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup 34. hafta mücadelesinde İnönü Stadı’nda oynanan Pendikspor karşılaşmasında taraftarın neden olduğu saha olayları sebebiyle sahasındaki 3 resmi müsabakayı seyircisiz oynama cezası verildi.

Yeni Malatyaspor'a Şok Ceza Malatya Spor

Bu sezon TFF tarafından verilen cezalardan dolayı sıkça seyircisiz oynama ve tarafsız saha cezasına çarptırılan Yeni Malatyaspor’da gelen son cezalar şampiyonluk mücadelesi veren kulüpte şok etkisi yaşattı.
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu tarafından verilen ceza şu şekilde açıklandı:

Yeni Malatyaspor Kulübü'nün 05.04.2015 tarihinde oynanan YENİ MALATYASPOR - PENDİKSPOR Spor Toto 2.Lig Beyaz grup müsabakasında müsabakaya usulsüz seyirci almasından dolayı takdiren 13.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada Yeni Malatyaspor Kulübü'nün taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 2 resmi müsabakayı kendi sahasında seyircisiz oynama cezası ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada Yeni Malatyaspor Kulübü'nün taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi olduğu müsabakada 5. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 1 resmi müsabakayı kendi sahasında seyircisiz oynama cezası ve 6.000.-TL para cezası ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 275
Bu Ay : 793
Toplam : 793

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom