Caner Ağca'dan Çarpıcı Açıklamalar

Yeni Malatyaspor'un orta saha oyuncusu Caner Ağca, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Caner Ağca'dan Çarpıcı Açıklamalar Malatya Spor

Yeni Malatyaspor’da beklentileri veremeyen Caner, “Çok isterdim takıma katkı sağlamayı. Şampiyonlukta benim de bir katkım olsun isterdim. Takım şampiyon olsa bile benim hiçbir katkım yok" dedi.

Şampiyonluk havasına girildiğini ifade eden Caner Ağca, erken olmasına rağmen farklı konuşmalar yapıldığını, bununda takımı etkilediğini söyledi.

Bu sezon Yeni Malatyaspor’da aradığını bulamayan Caner Ağca, "Pendikspor maçını kazanınca 7 puanlık bir fark olacaktı" diyerek, "Herkes maç oynanmadan kazandık havasına girdi. Bize yakışmadı. Malatya'ya geldiğim günden beri son maçta o kupayı kazanmak istediğimi hep söyledim. Kadroda olmadığım için 4 haftadır dışarıdan takımı daha iyi gözlemliyorum. Bir gerginlik olduğu belli. Takım içerisinde bir stres var. Ama içimizde bunu aşacak tecrübeli ve yetenekli futbolcular var.

Aşılmayacak bir şey değil. Büyütülecek bir durum yok. Pendikspor maçını kaybetmek takımı moral anlamında çok olumsuz etkiledi. Ama önümüzde zaman var. Hafta içi maçımız yok. Hafta sonuna kadar bunu toparlayacağımızı düşünüyorum. O kalitede futbolcular var. Kadroda olanlara ya da kadroda olmayan oyunculara bakın biz sabırla bekliyoruz. Hiç problem yapmıyoruz. İdmanlarda çalışıyoruz. Oynayan arkadaşlarımız da ellerinden geleni yapıyor. Oynadığımız mevkide de çok iyi oyuncular var. Çok geniş bir kadroya sahibiz” ifadelerini kullandı.

Pendik maçı sonrasında sanki şampiyonluk kaçmış havasının oluştuğunu, aslında sıkıntılı bir durumun olmadığını belirten Caner, grupta 1 puan farkla lider durumda bulunduklarını ve her şeyin kendi ellerinde olduğunu dile söyledi.

"KONUŞMAK İSTEDİĞİM ÇOK ŞEY VAR"

Takımda 4 haftadır kadroya giremeyen Caner Ağca, konuşmak istediği çok şeyin olduğunu ifade ederek, kadroya giremeyişinden dolayı kırgın olduğunu da sözlerine ekledi.

Söylemek istediği çok şeyin olmasına rağmen, takıma zarar vermemek ve kendisini yıpratmak istemediği için susmayı tercih ettiğini kaydeden Caner, üstü kapalı bir şekilde eski hocası Mustafa Uğur’a da sitem etti.
Caner, "Ben kendimi ve kalitemi biliyorum. Problem yaptığım birşey yok. Malatyaspor'da futbol oynarken Süper Lig’e transfer olmuştum. Yapabileceğim şeyleri de iyi biliyorum.

Geçmiş dönemdeki bazı hataları da burada dile getirip, burada olmayan insanları da zor durumda bırakmak istemiyorum. Çünkü giden hocamızla defalarca paylaştım ve oynattığı mevkiinin benim mevkiim olmadığını söyledim. Ben kanat oyuncusu değilim. Kanat oyuncusundan bekledikleri şeyleri benden de beklediler ama ben kanat oyuncusu değilim. Bunu defalarca söyledim. Ben 5 dakika kendi yerimde oynayayım ama benden faydalanın, takım benden faydalansın. Devamlı bunu ifade ettim. Oynamak istemediğimi de hocamıza açıkça belirttim. O devamlılık bir türlü gelmedi. Bunun devamı gelmedi.

Bu bende bir özgüven eksikliği oluşmasına neden oldu. Kendi mevkiimde oynadığım 4 maçın üçünü kazandık, birinde de berabere kaldık. Vicdan olarak çok rahatım. Ben kendi kalitemi biliyorum. Çok ciddi şeyler yaşadım ama bunları dile getirip, arkasına sığınacak bir insan değilim.

Buna rağmen burada takıma katkı sağlamak için bekliyorum. Bir problem oluşturmuyorum. Benim bulunduğum durumda insanlar başka tepkilerde verebilirdi. Ben bu şehri seviyorum ve bu şehri sevdiğim için geldim. Devre arasında takımdan ayrılma gibi bir durum da vardı. Başkanımız sağ olsun takımda bulunmamı istedi. Bende katkı sağlamak için hala bekliyorum. İnsanın vicdanı rahat olmalı" şeklinde konuştu.

"ÇOK İSTERDİM TAKIMA KATKI SAĞLAYAYIM"

Caner Ağca takıma katkı sağlamayı çok istediğini ve görev beklediğini de dile getirerek, son haftalarda takıma katkı sağlayabileceğini de ifade etti.

Şampiyonluk mücadelesinde kendisinin de katkı sunmak istediğini belirten Caner, "Ben çok isterdim takıma katkı sağlayayım. Şampiyonlukta benimde bir katkım olsun. Şuan takım şampiyon olsa, hiçbir katkım yok. O kupayı çok rahat bir şekilde kaldıramam. Daha fazla şeyler yapabilirdim. Bunu biliyorum üzüntüm de sırf bu yüzden. Hani bunu görmedi bazı insanlar. O yüzden üzüntüm var. Onun dışında vicdanım rahat" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 467
Bu Ay : 3111
Toplam : 3111

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom