CHP, Çalışmalarına Devam Ediyor

7 Haziran 2015 yapılacak genel seçimler için çalışmalarını sürdüren Malatya CHP İl Başkanı Enver Kiraz bu gün Tüm işçi Emekliler Derneği'ni ziyaret etti.

CHP, Çalışmalarına Devam Ediyor Malatya Siyaset

Ziyarette konuşan CHP İl Başkanı Enver Kiraz, "Biliyorsunuz bir seçim sürecine girdik bu seçim süresi boyunca biz toplumun birçok sorunu olduğu gibi emeklilerin de büyük sorunları olduğunu biliyoruz ve bunları ciddi şekilde tespit ettik. Buna yönelik çözüm önerilerimizde ortaya koyduk. Sayın Genel Başkanımızın yılda iki maaş ikramiye sözü veriyor. CHP iktidarında bunlar yerine getirilecektir" diyen Kiraz, "Bunları Sayın Genel Başkanımız bir taahhütnameyle imzaladı ve iktidar olduğunda bunları gerçekleştiremediğinde Başbakanlıkta istifa edecek" dedi.

Tüm İşçi Emeklileri Derneği Malatya Şubesi Başkanı Mehmet Tangünler ise ziyaretten dolayı teşekkür ederek, "Bundan bir ay önce bizi ziyaret ettiğinde biz eğer iktidar olursak yılda iki maaş vereceğinizi söylemiştiniz, O zamana kadar Genel Başkanınız da böyle bir şey söylememişti ve sizin bu lafınızın üzerine bir hafta sonra Sayın Genel Başkanınız bunu açıkladı. Bizi çok mutlu etti, İşçi Emekliler Derneği olarak sizlerin yanınızdayız" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 280
Bu Ay : 16416
Toplam : 16416

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom