Devlet Hastanesinden Bir İlk Daha

Malatya’nın Doğanşehir ilçesinde Devlet Hastanesi’nde hastalar artık uyutularak endoskopi olabiliyor.

Devlet Hastanesinden Bir İlk Daha Malatya İlçe

Doğanşehir Devlet Hastanesi’nde artık hastalar endoskopilerini hiçbir acı ve rahatsızlık duymadan olabiliyor. Hastane Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Sedat Atalay tarafından gerçekleştirilen yöntemlerle mide ve kolon gibi rahatsızlıkları bulunan hastalara sedasyon ile endoskopi yapılıyor. Doğanşehir Devlet Hastanesi Başhekimi İrşat Özmen, “Doğanşehir Devlet Hastanesi’nde artık birçok konuda çok iyi durumdayız.

Önümüzdeki günlerde hastanemizde yenilikler devam edecek. Şuanda kadın doğum, göz ameliyatları, KBB ameliyatları hekimlerimiz tarafından rahatlıkla yapılıyor. Genel Cerrahi Uzmanı doktorumuz Sedat Atalay tarafından ilçemizde ilk defa uyutularak endoskopi yapılmakta. Doktorumuz bu konuda kendisini yetiştirmiş tecrübeli bir doktor, bu konuda çok şanslıyız” dedi.

Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Sedat Atalay ise, Doğanşehir Devlet Hastanesinde ilk defa sedasyonla endoskopi yaptıklarını belirterek, “Hastalarımız mide, bağırsak ve kolon şikayetleriyle bize baş vuruyorlar. Rahatlıkla hastalarımızı sedasyonla yani uyutarak endoskobi yapıyoruz. Hastalarımız uyudukları için hiçbir ağrı ve sızı hissetmeyeceklerdir. Bu konuda cihazları ve imkanları sağladıkları için özverili çalışan hastanemizin Başhekimi, anestezi uzmanı İrşat Özmen’e teşekkür ederim” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 1034
Bu Ay : 16082
Toplam : 16082

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom