Hizmet İçin Milletviklliği Şart Değil

Siyasi partilerin aday listelerini açıklamasına kısa bir süre kala Malatya’da siyasete gireceği konuşulan işadamı Reşat Erdoğan’dan açıklama geldi.

Hizmet İçin Milletviklliği Şart Değil Malatya Siyaset

Siyasi partilerin aday listelerini açıklamasına kısa bir süre kala Malatya’da siyasete gireceği konuşulan işadamı Reşat Erdoğan’dan açıklama geldi. Erdoğan, “Hemşerilerime hizmet etmek için milletvekili sıfatının üzerimde olmasının gerekli olduğunu düşünmüyorum” dedi.

Erdoğan tarafından yapılan yazılı açıklamada şu görüşlere yer verildi:

“Bilindiği üzere bugün siyasi partilerin milletvekili aday listelerini belirlemek için kendilerine tanınan sürenin son günü. Bu süreç içerisinde milletvekili adaylığım yönünde tavsiye dilek ve telkinler emin olun ki şahsımı ziyadesiyle onurlandırmıştır.

Biz bu hizmet yoluna çıkarken makam-mevki sevdasıyla değil, memleket sevdasını ve Allah’ın rızasını kazanmayı hedeflemiştik. Gücümüzün yettiğince, imkanlarımız dahilinde bu yönde gayret sarf ettik. Bu süre zarfında beni en çok mutlu eden konu hemşerilerimin beni bağırlarına basması oldu. Yaptıklarımın karşılığını hemşerilerimin gönlüne girerek almış oldum. İnsanların gönlüne girebilmiş olmam en büyük mükafatımdır ve bu benim için en önemli makamdır.

Bu vesileyle 25 Mart 2015 tarihinde Türkiye’m TV’ de konuk olduğum programda hakkımdaki siyasi söylemlere gerekli cevapları verdiğimi hatırlatarak tekraren ifade etmek isterim ki, 7 Haziran 2015 milletvekili genel seçimlerinde aday olmayacağım. Hemşerilerime hizmet etmek için milletvekili sıfatının üzerimde olmasının gerekli olduğunu düşünmüyorum. Her zamanki gibi Reşat Erdoğan olarak hizmetlerimi devam ettireceğimi ve siz değerli hemşerilerimin teveccühüne ve Allah’ın rızasına talip olduğumu beyan etmek isterim.

Bu süreçte beni yalnız bırakmayan siz değerli hemşerilerime, dava arkadaşlarıma ve çalışmalarımızda emeği geçen dostlarımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Ve üzerine basa basa tekrar etmek istiyorum ‘’Malatya’ya hizmetim asaleten devam edecektir’’

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 59
Bu Ay : 3857
Toplam : 3857

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom