Polis Teşkilatından Vali Kamçıya Ziyaret

10 Nisan Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşu ve Polis Haftası dolayısıyla il Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, PMYO Müdürü Mehmet Karlı, Müdür Yardımcıları ve polisleri ile Öğrenciler Vali Süleyman Kamçı’yı makamında ziyaret etti.

Polis Teşkilatından Vali Kamçıya Ziyaret Malatya Haber

Polis Haftası nedeniyle ziyaret gerçekleştiren İl Emniyet Müdürü Urhal ve beraberindekiler, günün anısına Vali Süleyman Kamçı’ya çiçek verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Kamçı, "Polisimiz başta vatandaşımızın can ve mal güvenliği olmak üzere halkımızın güvenliğini sağlayan bir birimimizdir. Polisimize pek çok görev düşmekte ve bu görevlerini de layıkıyla 24 saat gece gündüz demeden ifa etmekte. Başarılı çalışmalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Yetiştirdiğiniz öğrencileriniz memleketimizin değişik yerlerinde hizmet edecekler, onlara yaptığınız katkılardan dolayı da teşekkür ediyorum ve tüm camianızı kutluyorum” dedi.

İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal ve Polis Meslek Yüksekokulu (PMYO) Müdürü Mehmet Karlı ziyaret sırasında Vali Kamçı’yı Polis Haftası etkinliklerine davet etti. Vali Kamçı’da Polis Haftası’nın başarılı geçmesini dileyerek, mümkün olduğunca hafta boyunca düzenlenecek etkinliklere katılmaya çalışacağını belirtti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 116
Bu Ay : 4482
Toplam : 4482

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom