Esenlik Marka Ürünleri Sergiledi

Bölgede sektöründe söz sahibi olan ve markalarıyla öne çıkan Esenlik, Malatya Tarım Fuarı’nda Meston, Epak ve Nergis ürünlerini sergileyerek yeniliklere yakından tanıklık ediyor.

Esenlik Marka Ürünleri Sergiledi Malatya Ekonomi

Esenlik Gelişen Markalarını Tarım Fuarı’nda Tanıtıyor

Esenlik, markalarını kurumsallaştırarak, Gıdada Nergis, Temizlikte Epak ve Kent Mobilyaları alanında Meston’u çok güçlü bir konuma getirdi. Sürekli ürün yelpazesini geliştiren ve genişleten markalarımız halk nezdinde her alanda güven duyulan bir konuma geldi.

‘İl dışında da faaliyetleri olan önemli bir şirket’

Esenlik standını ziyaret eden Malatya Valisi Süleyman Kamçı; ‘Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin şirketi olan Esenlik büyük bir şirket. 40’a yakın süpermarkete sahip ve  il dışına da taşan önemli bir şirketimiz. Her alanda inşaat, gıda, temizlik, kent mobilyaları alanında da sürekli gelişen ve büyüyen bir firma’ ifadelerini kullandı.

‘Faaliyet kollarının tamamında çok başarılı çalışmalar yapmaktadır’

Esenlik’in geliştirdiği markalarının büyüyerek güçlendiğini söyleyen Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır; ‘Kent mobilyaları anlamında geniş ürün yelpazesine kavuşan şirketimiz farklı belediyelere ve il dışına da satış yapıyor. Faaliyet kollarının tamamında çok başarılı çalışmalar yapmaktadır’ dedi.

‘Markalı ürünlerimizi halkımız yakın zamanda tamamen tanıyacaktır’

Ana faaliyet alanlarından birinin marketçilik olduğunu belirten Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz; ‘Geniş faaliyet kolları bulunan şirketimizin alanlarından bir tanesi süpermarket işletmeciliği. Şu anda market sayımız 41 ve il dışında da faaliyetlerine devam ediyorlar. Belediye şirketi olduğumuzdan dolayı özellikle belediyelerimizin alt ve üst yapı malzemelerini şirketimiz bünyesinde üretiyor ve ekonomik bir şekilde satışını gerçekleştiriyoruz. Şehrimizin modernize çalışmalarında Meston markası ile hizmet veriyoruz’ şeklinde konuştu.

Bölgede sektöründe söz sahibi olan ve markalarıyla öne çıkan  Esenlik, Malatya Tarım Fuarı’nda Meston, Epak ve Nergis ürünlerini sergileyerek yeniliklere yakından tanıklık ediyor. 2-5 Nisan tarihleri arası Mişmiş Park Fuar alanında düzenlenen ve yüzlerce firmanın ürünlerinin sergilendiği tarım ve hayvancılık fuarına katılan Esenlik, fuarlara katılmaktan son derece memnun.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 855
Bu Ay : 8001
Toplam : 8001

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom