Vali, Ali Tatlıyı Makamında Ziyaret Etti

Malatya Valisi Süleyman Kamçı kurum ziyaretleri çerçevesinde İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’yı makamında ziyaret etti.

Vali, Ali Tatlıyı Makamında Ziyaret Etti Malatya Eğitim

İl Milli Eğitim Müdürlüğü binasına gelişinde, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı tarafından kapıda karşılanan Vali Kamçı, Müdürlük makamına geçti. Ziyarette Maarif Müfettişleri Başkanı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ile müdürlük personeli hazır bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’dan Milli Eğitim Çalışmaları hakkında bilgi alan Kamçı, müdürlük binasında incelemelerde bulunarak bina hakkında bilgi aldı.

Ziyarette Vali Kamçı, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’ya; “İl Milli Eğitim çalışmalarınızda başarılar diliyorum, Malatya’nın eğitim çıtasını daha da yükseltme adına başarılı projelere imza atacağınıza inanıyor, her konuda gerekli desteğimizi de vereceğimizi ayrıca belirtmek istiyorum” şeklinde konuştu. Vali Kamçı ’dan söz alan İl Milli Eğitim Müdürü  Ali Tatlı ise ” Bu nazik ziyaretten dolayı Valimiz Süleyman Kamçı’ ya memnuniyet duyduğunu belirterek kurumum ve şahsım adına teşekkür ediyorum .”dedi.

 Ziyaretin ardından Vali Kamçı, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı ve Maarif Müfettişleri Başkanı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ile müdürlük çalışanları tarafından kapıda uğurlandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 282
Bu Ay : 3726
Toplam : 3726

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom