Saldırı Türk Yargısına Yapıldı

MHP Malatya Milletvekili aday adayı Avukat Arif Yıldız, savcı Mehmet Selim Kiraz’ın şehit edilmesinin Türk yargısına yapılmış bir saldırı olduğunu söyledi.

Saldırı Türk Yargısına Yapıldı Malatya Haber

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili aday adayı Avukat Arif Yıldız, İstanbul Çağlayan Adliyesi’nde makamında Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın şehit edilmesini kınadı. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Yıldız, şehit edilen Savcı Mehmet Selim Kiraz ile Türk yargısının kanı aktığını, saldırının tüm ülkeyi hedef aldığını söyledi. Saldırıyı yapan teröristlerin, Berkin Elvan gibi mahsun bir beden üzerinden yapmasının kabul edilebilir bir durum olmadığını vurgulayan Yıldız, saldırının perde arkasının da muhakkak gün yüzüne çıkarılması gerektiğini belirtti.

  İstanbul Çağlayan Adliyesi’nin Türkiye’nin en güvenirli adliye binalarından bir tanesi olduğunu anımsatan Yıldız, güpegündüz böyle bir saldırının ancak planlı ve kurgulu olabileceğini kaydetti. Yıldız, böyle bir saldırının yapılmasından bihaber olan istihbarat teşkilatının neyle meşgul olduğunun ise kamuoyunun taktirine bıraktı. Yıldız, Savcı Mehmet Selim Kiraz’a Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakın dostlarına, Türk milletine ve yargısı mensuplarına da sabır diledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 638
Bu Ay : 5528
Toplam : 5528

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom