Yeni Açılan Yol Çalışmaları İncelendi

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat Yakınca-Barguzu bağlantı yolu ve Onbinkonutlar girişinde devam eden yol çalışmalarını inceledi.

Yeni Açılan Yol Çalışmaları İncelendi Malatya İlçe

Saha çalışmalarına büyük önem veren Hacı Uğur Polat beraberindeki Başkan Yardımcısı Mehmet Çınar ile birlikte çalışmaları yerinde inceledi. Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, imar planında yol olarak planlanan yerlerin en kısa sürede açılacağını, yeni açılacak yolların faaliyete geçmesiyle birlikte Yeşilyurt’un çok daha modern bir kent görünümü kazanacağını belirtti.

"Biz bu millete hizmet için varız" diyerek yola koyulduklarını ve gece gündüz demeden çalıştıklarını vurgulayan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Ekiplerimiz çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Yakınca- Barguzu arasındaki imar yolunu hizmete açmak için ekiplerimiz çalışıyor. Çalışılan yerin altı kaya olduğu için öncelikle kırıcı ile bu kayaları parçalayıp ardından yolu kullanılır hale getirecekler.

Yine aynı bölgemizde bulunan Onbin Konutlar girişinde bir yol açma çalışmamız var. Bu alan yine imarda yol olarak planlanmış, ancak şu ana kadar hiç kullanılmayan bir alan, bu alanda kısmen dolgu yapacağız, hafriyat ve molozlar var, onların iş makinelerimizle temizlenmesi gerçekleştirilecek. Dolgu yapılan alanlara taş duvar yapılarak, bu yolumuzu da en kısa sürede kullanılır hale getireceğiz” dedi.

Başkan Polat, “Belediye Başkan yardımcılarımıza, Fen İşleri Müdürümüze ve yol- asfalt ekiplerimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Gerek Barguzu-Yakınca Mahallelerimizdeki yollarımızı, gerekse diğer mahallelerimizde imar planında yol olarak belirtilen alanları halkımızın hizmetine açmak için çalışacağız. Biz bu millete hizmet için varız, inşallah bu millete hizmet etmeye devam edeceğiz“ dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 468
Bu Ay : 4168
Toplam : 4168

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom