Kuruluşunun 10. Yılı Kutlandı

Anadolu Basın Birliği Malatya Şubesi, 10. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir etkinlik düzenledi.

Kuruluşunun 10. Yılı Kutlandı Malatya Haber

Venüs Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen kuruluş yıl dönümü gecesine Malatya Valisi Süleyman Kamçı, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, RTÜK Başkanvekili Hasan Tahsin Fendoğdu, AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü, Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Nihat Abacı ile çok sayıda kurum amiri ve STK temsilcisinin yanı sıra gazeteciler ve aday adayları katıldı.

ABB Şube Başkanı Zeki Dağ’ın açılış konuşması ile başlayan gecede daha sonra protokol üyeleri kısa bir konuşma yaptı. Konuşmaların ardından bürokrat, akademisyen, gazeteci, ve sivil toplum kuruluşlarına başarılarından dolayı plaket takdim edildi. Anadolu Basın Birliği tarafından Türkiye Gazetesi Bölge temsilcisi Celal Koyuncu’ya da başarılarından dolayı plaket takdim edildi.

Gecede ayrıca Aydın Aydın da sahne alarak mini bir konser verdi. Son klibinde çevre kirliliğine dikkat çekerek ‘Petmen’ karakterine bürünen sanatçı, gecede sahneye çöplerden toplanan pet şişe ve poşetlerden özel yapılan ‘Petmen’ kostümü ile çıktı. Gece daha sonra müzik programı ile devam etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 171
Bu Ay : 7808
Toplam : 7808

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom