Kimse Gelmeyince Kogre Yapılamadı

Bugün yapılması gereken Türkiye Muharip Gaziler Derneği Malatya Şubesi Olağan Genel Kurulu, mevcut yönetimden kimsenin gelmemesi nedeniyle yapılamadı.

Kimse Gelmeyince Kogre Yapılamadı Malatya Haber

Gazetede 29 Mart 2015 tarihli kongre ilanına çıkılmasının ardından bugün sabah saatlerinde il merkezi ve ilçelerden kongrenin yapılacağı Battalgazi Belediyesi Meclis Salonu'na gelen Muharip Gaziler Derneği Malatya Şubesi üyeleri şaşkına döndü. Salonda kimsenin olmadığını ve mevcut yönetimden de kimsenin gelmediğini, salonun kapalı olduğunu gören gaziler bu duruma tepki gösterdi.

Bugün yapılması planlanan kongrede başkanlığa aday olan Fikret Çetin, olağan genel kurulun yapılacağı toplantı salonuna geldiklerinde mevcut yönetimden kimsenin bulunmadığını belirterek, “Arkadaşlarımızın çoğu çevre ilçelerden işlerini güçlerini bırakarak buraya geldi. Ama burada yönetimden kimsenin olmadığını görünce biz tutanağımızı tutarak üyelerimize imzalattık. Gerekli yerlere başvurarak suç duyurusunda bulunacağız" dedi.

Muharip Gaziler Derneği Malatya Şubesi üyeleri de kongre için belirtilen adrese geldiklerinde yönetimden kimsenin olmadığını gördüklerini belirterek, “İlan vermelerine rağmen yönetimden kimsenin gelmemesine üzüldük. Mevcut yönetimden kimsenin gelmemesi ile çoğunluk sağlanamadığı için kongre 5 Nisan’a ertelendi” dediler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 95
Bu Ay : 6892
Toplam : 6892

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom