Malatya'da Öğrenci Sempozyumu Başladı

Yeşilyurt Belediyesinin destekleriyle ve BİLSAM'IN organizesiyle 27-28 Martta yapılacak Öğrenci Sempozyumlarının ilki bugün gerçekleşti.

Malatya'da Öğrenci Sempozyumu Başladı Türkiye-Dünya

Polat "Gençler Bizim Geleceğimizdir"

Bilgi yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezinde (BİLSAM) gerçekleşen Kurtuba Akademisi Öğrenci Sempozyumuna Yeşilyurt Belediye Başkanı  Hacı Uğur Polat, Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Haydar Şahin, Sempozyum Düzenleme Kurulu Başkanı Doç. Dr. İlhan Erdem, BİLSAM Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Tav ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Sempozyumda açılış konuşmasını gerçekleştiren Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, "Biz Yeşilyurt Belediyesi olarak eğitim alanında düzenlenen her türlü etkinliğe hem katılırız hem de destekleriz. Şöyle salona bakıyorum pırıl pırıl gençler görüyorum. Salonu dolduran bu gençler bizlerin geleceğidir. BİLSAM ve Yeşilyurt Belediyemizin destekleriyle gerçekleşen bu etkinliklerin İnşallah devamı gelecektir. Ben öğrendim ki Malatya'mızda toplam 800 Yabancı uyruklu vatandaş Üniversitemizde eğitim görüyor. İnşallah eğitime verdiğimiz bu destekler ile bu sayıyı daha çok arttırabiliriz.  Yeşilyurt Belediyemizin de desteklediği bu sempozyumu organize eden BİLSAM yönetim kuruluna teşekkür ediyorum dedi."

Sempozyum Düzenleme Kurulu Başkanı Doç. Dr. İlhan Erdem'in moderatörlüğünde gerçekleşen sempozyuma konuşmacı olarak,   Ankara Üniversitesinden Tuba Nur Umut, Gazi Üniversitesinden Tuba Ulutaş, Ankara Üniversitesinden Hatice Merve Çalışkan ve Yalova Üniversitesinden Zehra Öztürk isimli  öğrenciler katıldı.

Toplamda 40 oturumun gerçekleşeceği sempozyumlar iki gün sürecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 857
Bu Ay : 8003
Toplam : 8003

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom