Toman'a İnancım Tam

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, İşkur Müdürü Vahap Toman’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Gürkan, İŞKUR İl Müdürü Vahap Toman’ın güzel hizmetler yapacağına inandığını söyledi.

Toman'a İnancım Tam Malatya Haber

Gürkan, İŞKUR Müdürü Vahap Toman ile hem İŞKUR Müdürlüğü’nde, hem de Battalgazi Belediyesi’nde birlikte çalıştıklarını belirterek, “Mesai arkadaşım Vahap Toman beyi yeni göreve gelmesi münasebetiyle tekrar tebrik etmek için bugün buradayız. Görevinde başarılar diliyorum. Kendisiyle İş Kurumu’nda geçmiş dönemlerde birlikte çalıştık. Daha sonrada Battalgazi Belediyesi’nde beraber çalıştık. Çalıştığımız dönem içerisinde müdürümüz hakikaten gayretli, problemi çözme odaklı bir çalışma içerisinde oldu. Biz kendilerini tebrik ediyoruz. İş Kurumu’na çok güzel hizmetler yapacağına inanıyoruz. İş Kurumu hakikaten şu anda kapıdan içeri girerken çok aktif, çok talep arz eden bir trafik var. Buda, buradaki yönetici arkadaşlarımın büyük gayretleri ve çabası, topluma yönelik, istihdama yönelik, gayretleri olarak karşımıza çıkmaktadır” diyerek, İŞKUR İl Müdürü Vahap Toman’a başarılar diledi.

İŞKUR Müdürü Vahap Toman ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bugün kurumumuzu ziyaret eden Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'a teşekkür ediyorum. En zor dönemlerimizde kendisini hep yanımızda gördük. Bizi bu ziyadesiyle memnun etmektedir. Malatya'da bir kaç insana canı gönülden saygı duymaktayım. Bunların başında Başkanımız gelmektedir. Ben bir daha dünyaya gelmek istesem Başkanımla tekrar çalışmak isterim. Çünkü o beni çok iyi anladı, bende onu çok iyi anladım. Bizim görevimiz halkımıza hizmet ederken, hem kurumlarımızın ihtiyaçlarını iyi bilip, tahlil edip, onlarla birlikte bu işin üstesinden gelecek ekiple birlikte bir sonuca ulaşmaktır” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 784
Bu Ay : 7930
Toplam : 7930

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom