MASİAD, FKA İle Protokol İmzaladı

Fırat Kalkınma Ajansı’nın desteği ile Malatya Sanayici ve İşadamları (MASİAD) üyelerine verimliği arttırma ve maliyet düşürme teknikleri konusunda eğitim verilecek.

MASİAD, FKA İle Protokol İmzaladı Malatya Haber

Nisan ayında başlayacak eğitimler öncesince MASİAD ile FKA arasında protokol imzalandı. FKA toplantı salonunda düzenlenen imza protokolünde konuşan MASİAD Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Güngör, FKA tarafından desteklenecek proje ile üyelere eğitim verileceğini belirtti.

FKA Genel Sekreteri Mesut Öztop ise, teknik destek kapsamında imzalanan sözleşme ile MASİAD’ın üyelerine verimlilik arttırma ve maliyet düşürme teknikleri konusunda ileri ki günlerde bir eğitim programı düzenleyeceklerini söyledi. Bu dönemde 13 teklif destek başvurusunun başarıyla sonuçlandığını belirten Öztop, bugünlerde de sözleşmeleri imzaladıklarını dile getirdi.

Önümüzdeki Nisan ayı içerisinde eğitim programlarının gerçekleştirileceğini ifade eden Öztop, kamu kurumları, yerel yönetimler ve sivil toplum kuruluşlarının çalışan ve üyelerine yönelik kurumsal kapasiteyi geliştirmeye teşvik eğitimlerinin uygulanacağını belirtti.

Öztop, bu konuda duyarlı olan MASİAD’a da teşekkür etti. Konuşmaların ardından MASİAD ve FKA arasında eğitim programı protokolü imzalandı.

İmza protokolünde MASİAD Yönetim Kurulu üyeleri Veli Doğan, Banu Algül Şeftalicioğlu, Basri İlhan ve Mehmet Kavuşturan’da hazır bulundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 723
Bu Ay : 1501
Toplam : 1501

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom