Zabıtalara Eğitim Semineri Verildi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı tarafından Malatya genelinde görev yapan zabıta memurlarına yasalar ve mevzuatlar konusunda hizmet içi eğitim semineri verildi.

Zabıtalara Eğitim Semineri Verildi Malatya Haber

Yapılan açıklamaya göre, Büyükşehir Belediyesi Fırat ve Beydağı Toplantı Salonlarında gerçekleştirilen hizmet içi eğitim seminerine; Büyükşehir Belediyesi’nin yanı sıra Yeşilyurt, Battalgazi, Yazıhan, Akçadağ, Doğanşehir, Pütürge, Arapgir Belediyeleri’nde görevli 150 dolayında zabıta personeli katıldı.

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Nurhan Demir tarafından verilen eğitim seminerinde, slayt eşliğinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler hakkında bilgiler verildi.

Nurhan Demir, zabıta personellerinin kanunlardan aldıkları yetkileri en iyi şekilde kullanabilmeleri amacıyla ilgili birçok mevzuata hakim olmaları gerektiğini belirtilerek; Belediye Zabıta Yönetmeliği, Zabıtanın Yetkileri, zabıtanın beldelerde düzen, sağlık, imar, çevre ve yardım konularındaki görevleri, zabıtanın ilgili olduğu kanun ve yönetmelikler ile değişen mevzuatlar hakkında ayrıntılı bilgiler verdi.

Öte yandan, Malatya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı tarafından Büyükşehir Belediyesi zabıta personeline, 2014 yılı içerisinde de halkla ilişkiler, diksiyon, vücut dili, görev yetki ve sorumlulukları, emniyet tedbirleri gibi birçok alanda eğitim seminerleri verildiği bildirildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 637
Bu Ay : 4194
Toplam : 4194

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom