Yıkım Ve Açılış Aynı Anda Yapıldı

Yeşilyurt (Çırmıktı) Merkez Camini Yeşilyurt Belediyesi ile Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından restore edileceğinden yanındaki Meydan Pide Fırını yıkımı yapıldı, aynı meydanda başka bir alanda daha modern bir alanda hizmete başlaması dolayısıyla açılış yapıldı.

Yıkım Ve Açılış Aynı Anda Yapıldı Malatya Haber

Yeşilyurt Kaymakamı Nesim Babahanoğlu, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Yeşilyurt Eski Belediye Başkanı Mehmet Kavuk, Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcıları ve çok sayıda vatandaşın katıldığı açılışta Yeşilyurt İlçe Müftüsü Mehmet Çınar tarafından edilen dua ile açılış kurdelesi kesildi. Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, açılış sırasında vatandaşlarla teker teker tokalaşıp sohbet etti. Polat, aynı alanda fırının önceki yeri olan Merkez Cami yanında yıkım çalışmaları başlayan binada incelemelerde bulundu.

POLAT “PROJE BİTTİĞİ ZAMAN CAMİMİZİN GÜZELLİĞİ ORTAYA ÇIKACAKTIR”

Beraberinde Yeşilyurt Eski Belediye Başkanı Mehmet Kavuk ve Belediye Başkan Yardımcılarıyla birlikte yıkım çalışması hakkında bilgi alan Başkan Hacı Uğur Polat, “Yeşilyurt’un merkezinde en eski işyerlerinden olan pide fırınımız yeni yerine taşınmasından sonra Merkez camimizde restorasyon için gerekli çalışmalar tüm hızıyla devam etmektedir. Eski Belediye Başkanı Mehmet Kavuk döneminde projesi çizilen bir çalışmayı tamamlamak bize nasip oldu, projenin tamamlanmasıyla caminin etrafı açılıp güzel bir görüntü ortaya çıkacaktır. Vakıflar Bölge Müdürlüğü ile birlikte yürüttüğümüz bu proje bittiği zaman camimizin güzelliği ortaya çıkacaktır. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

KAVUK, “HACI UĞUR POLAT OLDUKÇA BAŞARILI ÇALIŞMALAR YAPMAKTADIR”

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın kısa sürede başarılı çalışmaların altına imza attığını ifade eden Yeşilyurt Eski Belediye Başkanı Mehmet Kavuk, “Bizden sonra Başkanlığı devir alan Hacı Uğur Polat oldukça başarılı çalışmalar yapmaktadır, kendisini kutluyorum ve tebrik ediyorum. İlçemiz her şeyin en güzeline layıktır. Bu binanın yıllar öncesinden gelen bir durumu söz konusuydu, buranın sahiplerini ben yakından tanıyorum, birkaç kez yıkıldı, sizlerde devam eden bu projeyle burayı daha güzel bir konuma ulaştırmayı amaçlıyorsunuz, tüm çalışanlara başarılar dilerim” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 730
Bu Ay : 2312
Toplam : 2312

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom