YMS Yeteri Kadar Destek Göremiyor

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır Yeni Malatyaspor destek gecesinin henüz neticelenmediğini söyledi.

YMS Yeteri Kadar Destek Göremiyor Malatya Haber

Malatya’da aylık olarak yayınlanan Maldia Dergisine açıklamalarda bulunan Başkan Çakır, Yeni Malatyaspor yönetiminin yeteri kadar destek göremediğini belirtti.

Yapılan destek gecesinde 1 milyon TL vaat edildiğini, sonucunu beklediklerini kaydeden Çakır, “Malatyaspor şuanda iyi bir durumda. İnşallah bu bozulmaz. Yönetim de gayet başarılı. Adil Bey olsun, yönetimi olsun samimi ve öz verili arkadaşlarımız. Ancak yeteri kadar destek görmüyorlar. Bunu net olarak söylemek lazım. Bir Malatyaspor gecesi yaptık ama henüz o gece neticelenmedi. Önümüzdeki günlerde göreceğiz. 1 milyon destek vaat edildi, bakıp göreceğiz. Ciddi bir potansiyelimiz var iş dünyasında ama Malatyaspor sahiplenilmiyor. Yeni Malatyaspor’un sahiplenmesi lazım. Bu şehirde ciddi bir futbol alt yapısı var.

Ciddi seyircisi olan bir takımız. Ve bunu çok iyi noktalara taşıyabiliriz. Futbol, Malatya’nın tanınması anlamında, gençlerimizin spora yönelmesi anlamında çok ciddi bir katkı sağlayacaktır. Dolayısıyla sahip çıkılmalı, destek olunmalı. Şuanda başarılılar. İnşallah bu sene şampiyon oluruz. Herkesin Malatyaspor’a destek olması lazım. Maddi manevi elimizden gelen her şeyi sağlamak lazım.

Şuan hemen hemen Büyükşehir Belediyesi'nin sağladığı katkı ve Adil Bey‘in ve beraberindeki yönetiminin kendi çabaları, kendi bütçesinden, cebinden koyduğu paralar ile bir kısım eksiklerini giderebiliyor. Ama dışardan baktığınızda yönetim haricinde büyükşehirin desteğini görüyorsunuz. Bu geceler zaman zaman yapılmalı. Belki şampiyonluğa gittiği takdirde tekrar bir gece yapılması gerekiyor. Bir maddi desteğin daha sağlanması gerekiyor. Çünkü takım sağlam ve borçsuz olmalı. Şuana kadar iyi yönetildiği kanaatindeyim. Bir sıkıntının olduğunu görmedim. Kısaca sahip çıkılmalı Malatyaspor’a. Bir üst lige çıkıldığında daha fazla sahiplenilecektir” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 448
Bu Ay : 2016
Toplam : 2016

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom