Muhsin Yazıcıoğlu Anma Programı

25 Mart 2009 tarihinde Kahramanmaraş'ta yaşanan helikopter kazasında hayatını kaybeden Büyük Birlik Partisi (BBP) eski Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu Malatya’da Alperen Ocakları tarafından düzenlenen etkinlikle anılacak.

Muhsin Yazıcıoğlu Anma Programı Malatya Haber

Alperen Ocakları Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Şube Başkanı Süleyman Solmazgül, Kahramanmaraş'ta geçirdiği helikopter kazasında yaşamını yitiren Büyük Birlik Partisi (BBP) eski Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölümünün 6. yılında anılacağını söyledi. Solmazgül, “Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun 25 Mart şahadetinin 6. yılı münasebetiyle bir dizi program gerçekleştireceğiz. Bütün gönül birliği yapmış dostlarımızla bir araya geleceğiz” diye konuştu.

Yazıcıoğlu’nun dava dosyasının halen bir muammada olduğunu savunan Solmazgül, “Dava dosyasının hala bir sonuca ulaşmaması biz Alperen Ocaklarını rahatsız etmektedir” dedi. Konuşmasında yetkilere seslenen Solmazgül, “Muhsin Yazıcıoğlu Türk-İslam dünyasının şerefli bir evladı ve şerefli bir lideri idi. Bakü’deki, Kerkük’teki, Kırım’daki, Kosova’daki, Ankara’daki, Hakkâri’deki tüm mütedeyyin insanların yüreğinde bir sızıdır bu durum. Akabinde mart ayı şehitler ayıdır. Çanakkale şehitlerimizin, Muhsin Başkan ve mütedeyyin kişilerin şahadet şerbetini içtiği bir aydır” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 122
Bu Ay : 2606
Toplam : 2606

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom