Böyle Şahit Görülmedi

Malatya’da dünya evine giren Doruk ve Şeyma çiftçinin nikah şahitliğini şehit annesi Şengül Ulukaya ile Kıbrıs Gazisi Ömer Çiçek yaptı.

Böyle Şahit Görülmedi Malatya Yaşam-Sağlık

 Büyükşehir Belediyesi Nikah Salonunda gerçekleşen nikahta Malatya Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü ve damadın babası İbrahim Halil Kılıç’ın oğlu Doruk Kılıç, hayatını Şeyma Bali ile birleştirdi. Baba Halil İbrahim Kılıç, bu hafta Çanakkale Zaferi'nin 100. yılının kutlanması ve bu ülke için canını feda eden şehit ve gazilerin de bir nebze olsun onure etmek düşüncesiyle böyle bir karar aldıklarını söyledi. Ailelerinde böyle bir karara saygıyla destek verdiğini belirten Kılıç, “Şehitlerimiz ve gazilerimiz için ne yapsak az. Biz bu mutlu günümüzde şehit ailelerimizi ve gazilerimizle bu mutluluğa ortak olduğumuz için çok mutluyuz katılan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Gelin Şeyma Bali’ye nikah şahidi olan Şengül Ulukaya, oğlu Uzman Çavuş Burak Ulukaya'nın 2012 yılında Şırnak’ta mayına basarak şehit olduğunu belirterek böylesi bir mutluluğa kendilerinin de eklenmesine çok sevindiklerini söyledi. Damat Doruk Kılıç’a ise şahitlik eden Kıbrıs Gazisi Ömer Çiçek, gelin ve damada mutluluklar dileyerek böylesi bir düşünceye imza atan ailelere de teşekkür etti.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 955
Bu Ay : 1578
Toplam : 1578

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom