Muhterem Komutanım Büyük İlgi Gördü

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Çanakkale Zaferi’nin 100. Yılı dolayısıyla “Muhterem Komutanım” adlı teatral dinleti sunuldu. Malatya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun (MBŞT) sahnelediği tek bölümlük teatral dinleti, büyük ilgi gördü.

Muhterem Komutanım Büyük İlgi Gördü Malatya Kültür-Sanat

 Kongre ve Kültür Merkezi Kemal Sunal Salonu’nda sahnelenen oyuna, Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Şefik Şengün, Genel Sekreter Arif Emecen, Genel Sekreter Yardımcısı Ertan Mumcu, daire başkanları, şube müdürleri ve kurum kuruluş yöneticileri ile kalabalık vatandaş topluluğu katıldı.

İlgi ile izlenen teatral gösteride yer alan Türk Halk Müziği eserleri de duygu dolu anlar yaşattı. Dinletinin sonunda Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Şefik Şengün, oyunculara çiçek takdim etti.

“ÇANAKKALE” KONULU ŞİİR YARIŞMASI ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Ayrıca, Teatral dinleti programının sonunda Çanakkale konulu şiir yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi. Ortaokul ve lise kategorilerinde düzenlenen yarışmada dereceye giren öğrencilere ödülleri, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Şefik Şengün, Genel Sekreter Arif Emecen, Genel Sekreter Yardımcısı Ertan Mumcu ile Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı İhsan Gençay tarafından sunuldu.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 27
Bu Ay : 1556
Toplam : 1556

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom