“Doğaya Sevgini Kat” Projesi

“Doğaya Sevgini Kat” projesi kapsamında kısa filmler çekilerek topluma sosyal mesaj verilecek.

“Doğaya Sevgini Kat” Projesi Malatya Haber

Yönetmenliğini Ömer Konakcı’nın, proje danışmanlığını ise Veteriner Hekim Mehmet Erkan Doğan’ın yapacağı projenin çekimlerine Nisan ayında başlanacağı belirtildi. “Doğaya Sevigini Kat” projesiyle ilgili bilgi veren yönetmen Konakcı, “Türkiye’de bir ilk gerçekleştirilecek. Proje kapsamında çekilmesi planlanan kısa filmler özellikle sosyal medyada kullanıcılara ulaşarak, canlıya karşı olan sevgi ve hoşgörünün önemi vurgulanacak” dedi.

Çekilecek olan kısa filmlerde insanların birbirlerine ve diğer canlılara karşı olan hoşgörüsünün işleneceğini belirten Konakcı, böylesine bir projeyi gerçekleştirmek için yola çıkmanın heyecanı ve ayrı bir mutluluğu olduğunu, sosyal sorumluluk adına bunu kendilerine bir vazife olarak gördüklerini söyledi. Konakçı açıklamasını şöyle sürdürdü:
“Toplumda bazı değerler vardır. Bu değerlerin en başında sevgi ve saygı gelmektedir. İnsanların birbirine sevgi saygı gösterebilmesi için doğaya saygı göstermesi lazım, hayvanları sevmesi lazım diye düşünüyorum. Bu projede insanlara bu hususu empoze edebilecek bir mesaj verebilirsek ne mutlu bize. Biz çekimlerde sadece oyuncu kullanmak istemiyoruz, vatandaş da bir şeyler katsın, kamera karşısına geçsin, fikir versin, destek olsun istiyoruz. Bu bağlamda hayvan severlere, aktivistlere, vatandaşlarımıza her kapımız açık. Bir şeyler üreteceksek, başaracaksak birlikte üretelim, başaralım, doğaya sevgimizi katalım”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 520
Bu Ay : 4220
Toplam : 4220

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom