Tüfenkçi Rışvander'i Ziyaret Etti

AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Avukat Bülent Tüfenkci, AK Parti'nin mazlum ve mağdurların yanında olduğunu söyledi.

Tüfenkçi Rışvander'i Ziyaret Etti Malatya Haber

Tüfenkci, genel seçim çalışmaları kapsamında Malatya Rışvanlıları Derneği'ni (Rışvander) ziyaret ederek, dernek yönetimi ve üyeleriyle bir araya geldi.

Rışvander Başkanı Mehmet Haskul, AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Avukat Bülent Tüfenkci'ye ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, çıkmış olduğu yolda başarılar diledi.

AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Avukat Bülent Tüfenkci ise, AK Parti'nin 13 yıllık iktidarı döneminde toplumun bütün kesimlerini kucakladığını ifade etti.

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi başta olmak üzere Türkiye genelinde yapılan özgürlükçü mücadeleyi gerek yasal düzenleme gerekse de insanı önceleyen siyaset bakımından AK Parti'nin herkesi kucakladığını dile getiren Tüfenkci, bütün toplum katmanları tarafından AK Parti'nin siyasetinin benimsendiğini ve AK Parti'nin girdiği bütün seçimlerde oylarını artırarak yoluna devam ettiğini belirtti.

"AK PARTİ'NİN SİYASETTEKİ BAŞARISI, TÜRKİYE'NİN BAŞARISIDIR"

Tüfenkci, AK Parti siyasetinin büyük bir başarı gösterdiğini kaydederek, "AK Parti'nin gösterdiği siyasi başarı, Türkiye'mizin de başarısıdır. Bugün Türkiye'deki seçimler, Ortadoğu coğrafyasında konuşuluyorsa, oradaki mazlum halklar bizlerden daha fazla Türkiye'deki seçimi önemsiyorlarsa, bu esasında Türkiye'nin mazlum Ortadoğu halklarına liderlik yapma bakımından; oradaki mazlum ve mağdur halkların Türkiye'yi umut gördüğü içindir. Bugün eğer bizler 2 milyona yakın Suriyeli mülteciyi ülkemizde barındırıyorsak, onlara kapımızı açmışsak, Irak'tan ve Mısır'dan Türkiye'ye giren mültecilere kucağımızı açmışsak, bu AK Parti'nin mazlumların yanında olduğunun bir göstergesidir" ifadelerini kullandı.

"GENEL SEÇİM TARİHİ BİR FIRSAT"

Bülent Tüfenkci, 7 Haziran'da yapılacak olan genel seçimin Türkiye için tarihi bir fırsat niteliğinde olduğuna dikkat çekti.

Genel seçimi sıradan bir seçim olarak görmediklerini dile getiren Tüfenkci, "7 Haziran'da yapılacak olan genel seçim, Türkiye'nin istikametini belirleme açısından oldukça önemli. Bu nedenle genel seçimi çok önemsiyoruz. 30 Mart'ta milletin iradesine ipotek koymaya çalışanlara, millet sandıkta cevabını verdi. Milletimiz kendi iradesine sahip çıktı. Akabinde 10 Ağustos'ta yapılan Cumhurbaşkanlığı seçiminde, halk kendi Cumhurbaşkanı'nı seçti. Türkiye'ye çağ atlatan ve istikamet değiştiren Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a halkımız sahip çıktı. İnşallah 7 Haziran'da da milletimiz kendi anayasasını değiştirmenin iradesine sahip çıkacak" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 129
Bu Ay : 1697
Toplam : 1697

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom