İş Merkezinin Yıkımı Başladı

Malatya’da İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği’nin kapatılmasıyla devri Büyükşehir Belediyesi'ne geçen İl Özel İdare İş Merkezi satıldıktan yeniden inşa edilmek üzere yıkımına başlanıldı.

İş Merkezinin Yıkımı Başladı Malatya Haber

İhale ile 15 milyon TL'ye LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri A.Ş'ye satılan İl Özel İdaresi İş Merkezi’nin yıkımına başlanıldı. Yerine modern bir iş merkezi yapılacağı söylenilen merkezin yıkımı iş makineleri ile kontrollü bir şekilde sürdürülüyor. Yıkım çalışmaları sürerken çevre binalarda da zaman zaman yaşanan sarsıntılar paniğe neden oluyor.
Yıkım çalışmasının sürdüğü iş merkezinin hemen yanı başında bulunan Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Yeşilyurt İlçe Başkanlığı’nda da sarsıntılar yaşanıyor. İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya, yıkım çalışmaları nedeniyle binalarının sarsıntı yaşadığını belirterek konuyu Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığına ilettiklerini ancak yetkililerin sessiz kaldığını söyledi. Kaya, “Buradan sesleniyorum insan hayatı bu kadar ucuz mu soruyorum” diyerek olası bir tehlike karşısında tedbir alınması gerektiğini ifade etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 653
Bu Ay : 1908
Toplam : 1908

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom