Güzel Projeler Gerçekleştireceğiz

Doğanşehir Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’ne atanan Salman Topal görevine başladı.

Güzel Projeler Gerçekleştireceğiz Malatya İlçe

Erkenek Şehit Gökan Kuzu Anadolu Lisesi'nde Okul Müdürü iken Doğanşehir Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’ne atanan Salman Topal’a, Doğanşehir İHA muhabiri Şükrü Sağlam ve Yeni Doğanşehir Gazetesi Sahibi Hüseyin Karaaslan tarafından hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yeni HEM Müdürü Topal, şunları kaydetti:

“Halk Eğitim aktif bir görevdir. İnşallah siz değerli basın mensupları ile birlikte Doğanşehir’imizde güzel projeler gerçekleştireceğiz” dedi. 

1979 Erkenek kasabası doğumlu olan Salman Topal ilk, orta ve lise eğitimini Erkenek’te tamamladı. 2001 yılında Atatürk üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliği bölümünden mezun olarak Adıyaman’ın Besni ilçesinde göreve başladı ve 8 yıl burada çalıştı. Daha sonra Malatya´nın Doğanşehir ilçesine bağlı Sürgü Kasabasında iki yıl görev yapan Topal, 2011 yılından bu yana Erkenek Lisesinde Edebiyat Öğretmenliği yapıyordu. Salman Topal evli ve iki çocuk babası.

Bu arada HEM Müdürlüğüne atanan Salman Topal’a, Erkenek Şehit Gökan Kuzu Anadolu Lisesi’ndeki mesai arkadaşları ziyaret etti.

Eski görev yeri olan Erkenek Şehit Gökan Kuzu Anadolu Lisesi öğretmen ve personelinin ziyaretinden dolayı mutluluk duyan HEM Müdürü Topal’a ziyaret sırasında birde mini konser verildi. Bu ziyaret Doğanşehir de ilk olarak tarihe geçti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 679
Bu Ay : 4123
Toplam : 4123

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom