Türk Ocaklarından Erdoğan'a Destek

Türk Ocakları Malatya Şube Başkanı Nadir Günata’dan Milliyetçi Hareket Partisi için milletvekili adaylığı gündemde olan Reşat Erdoğan’a destek mesajı geldi.

Türk Ocaklarından Erdoğan'a Destek Malatya Siyaset

Malatya’nın çalışkan, üretken ve proje sahibi siyasetçilere ihtiyacı varken bu vasıfları taşıyan arkadaşlarını siyaset dünyasına ilgisiz kalma ve kenara çekilme lüksünün olmadığını belirten Günata şöyle konuştu:

“Siyaset girdabının karanlık taraflarını gördükçe halimize şükrediyoruz. Ölçüsü ve tartısı olmayan siyaset anlayışları, toplum vicdanını yaralamaktadır.

Toplumu tanıyan, dertleri ile ilgilenen ve ona çözüm yolları bulan idealist politikacılara bugün her zamankinden daha çok ihtiyaç vardır. Uzun zamandan beri Malatya’mızda okullarda kütüphane, bilgisayar odaları kuran çeşitli semtlerde Kuran kursları açan, sebil çeşmeleri yaptıran Türkiye’nin en büyük sünnet şöleni ile fakir fukaraya sahip çıkan ve Malatya’mızın gönlünde büyük bir yer tutan hayırsever işadamı Sayın Reşat Erdoğan’ı da diğer birçok kıymetli siyasetçi gibi siyaset sahnesinde görme arzusundayız.

Malatya’nın çalışkan, üretken ve proje sahibi siyasetçilere ihtiyacı varken bu vasıfları taşıyan arkadaşlarımızın siyaset dünyasına ilgisiz kalma ve kenara çekilme lüksünün ve hakkının olmadığı kanaatindeyiz. Takdiri kendilerine ait olmak üzere Sayın Reşat Erdoğan’ı da diğer kıymetli arkadaşlarımız gibi siyaset sahnesinde ve hizmet yarışında görmek istiyoruz. Toplumun beklentilerine ve arzularına tercüman olma adına görüşlerimizi kamuoyu ile paylaşıyor, saygılar sunuyoruz.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 679
Bu Ay : 5873
Toplam : 5873

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom