2015 Yılı SODES Uygulamaları Başladı

Beşeri sermayenin geliştirilmesi ve toplumsal bütünleşmenin sağlanmasını amaçlayan Sosyal Destek Programı'nın (SODES) 2015 yılı uygulamalarının başladığı açıklandı.

2015 Yılı SODES Uygulamaları Başladı Malatya Haber

Malatya Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada, başvuruların 13 Mart-15 Nisan 2015 tarihleri arasında başvuru sahipleri tarafından valiliklere yapılacağı belirtildi. 15 Mayıs 2015 tarihine kadar Valilik Değerlendirme Komisyonu tarafından görüşülecek projelerin daha sonra Bakanlığa gönderileceği belirtildi.

Yapılan açıklamada 2015 yılında gerçekleştirilecek olan SODES uygulamalarında http://www.sodes.gov.tr adresinde yer alan 2015 Yılı SODES Uygulama Usul ve Esasları ile eklerinin esas alınacağı ifade edildi.

Valiliklerden Bakanlığa bildirilen proje tekliflerinin, değerlendirildikten sonra desteklenecek projeler ve ödenek miktarlarının tespit edileceğinin belirtildiği açıklamada, desteklenecek projelerin Bakanlık tarafından hem SODES-BİS aracılığıyla hem de resmi yazıyla Valiliklere bildirileceği ve ayrıca Bakanlık internet sitesinden de kamuoyuna duyurulacağı açıklandı.

Başvurularda esas alınacak kriterlerin ise Malatya Valiliği’nden edinilebileceği belirtildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 654
Bu Ay : 7451
Toplam : 7451

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom