Süleyman Eser Tıp Bayramını Kutladı

Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser tarafından, 14 Mart Tıp Bayramı nedeni ile ilçede görevli doktor ve eşlerine yemekli bir kutlama programı düzenledi.

Süleyman Eser Tıp Bayramını Kutladı Malatya İlçe

Tiryandafil Otel’deki programın açılışında konuşan Eser, “İnsanın birçok mesleği olabilir. Şuan kamu hizmetinde bulunuyorum makamlar geçici olduğundan bu durum her zaman geçerli olmayacak ancak bir doktor olarak her zaman mesleğimle gurur duymaya devam edeceğim” dedi.

Doktor bir belediye başkanı olarak toplumun sorunları ve ihtiyaçlarını çözme konusunda büyük gayretler gösterdiklerini dile getiren Eser; “Adeta bir hastayı tedavi edip sağlığına kavuşturma düşüncesinde olduğu gibi Darende’nin bugüne kadar çözülememiş yara ve problemlerine de çareler arıyoruz” ifadelerini kullandı.

Doktorluk mesleğinin önemine vurgu yapan Eser, “Doktorluk bireyin, ailenin ve toplumun sağlığının korunmasına yardım eden, insan sevgisi, şefkat, bilgi ve beceri ile yoğrulmuş kutsal bir meslektir. Topluma verdiğiniz hizmet, hasta ve hasta yakınlarına gösterdiğiniz ilgi ve şefkatle toplumda ayrı bir saygınlığa sahip olursunuz. Bu da doktorluğu diğer mesleklerden farklı ve ayrı kılan önemli bir özelliktir. Sizler başta olmak üzere ülkemizin her köşesinde, insan hayatının kutsallığından ödün vermeksizin, sabır ve itina ile çalışan, değerli doktorlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutlar, sizlere sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim” şeklinde konuştu.

Eser ayrıca sağlık çalışanlarına istek ve sorunlarıyla ilgili konuşmak istediklerinde her zaman kapılarının açık olduğunu, belediye olarak gerekli desteği vermeye de her zaman hazır olduklarını belirtti.

Malatya İl Sağlık Müdürü Dr. Nail Umay da, nezaketi ve gösterdiği ilgiden dolayı şahsı ve meslektaşları adına Eser’e teşekkür ederek, “Süleyman Bey, 11 yıl Malatya İl Sağlık Müdürlüğü yapmış hepimizin ağabeyi ve örnek aldığı bir yönetici meslektaşımızdır. Tecrübeleri, insanlara gösterdiği sevgi, sağladığı istihdam olanakları nedeniyle bütün Malatyalıların ve tabi ki Darendelilerin gönlüne taht kurmuştur. Gerek burada, gerek diğer görev yaptığı yerlerde doktorluğu ön planda tutarak herkesin sevgisini kazanmıştır” diye konuştu.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 8
Bu Ay : 1537
Toplam : 1537

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom