Kahtalı'dan Muhtarlar Derneği'ne Ziyaret

AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, Muhtarlar Dernek Başkanı Mustafa Eren’i ziyaret etti.

Kahtalı'dan Muhtarlar Derneği'ne Ziyaret Malatya Siyaset

Ziyarette konuşan AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, muhtarların kendileri için en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olduğunu belirterek, “Muhtarlarımız çok kıymetli arkadaşlarımızdır. Malatya ilimizde 717 muhtarımız var. Bu arkadaşlarımız bizim ayağımız gözümüz kulağımız ve mahallenin sırdaşı her türlü sıkıntısını üzüntüsünü sevinçlerini paylaşan arkadaşlarımız’ dedi. Kâhtalı 7 Haziranda yapılacak seçim için ise inşallah bu seçime giderken Allah nasip ederse bu süreç içerisinde bize eksik tarafımızı bildirmeleri için bizim daha iyi bir hizmet götürebilmemiz için nasıl gayret etmemiz gerekiyorsa hangi yoldan nasıl dönmemiz gerekiyorsa ve fikir alışverişi yapmak için sizi ziyaret ettik” dedi.

Adaylık süreci ile ilgili olarak ta konuşan Kahtalı, “Şu an bir aday adaylığı süreci yaşıyoruz. Bir ara komisyonu oluştu. Bu ara komisyon, nasip olursa Malatya için 6 uyumlu aday arkadaşımızı genel merkezimiz 7 Nisan’da belirleyecek” diye konuştu.

Muhtarlar Dernek Başkanı Mustafa Eren ise Malatya’nın 7 Haziran’da milletvekili seçimi nedeniyle Kahtalı’ya büyük bir görev düştüğünü belirterek, “İktidar partisinin il başkanı olarak da büyük bir sorumluluk düşüyor. Bundan sonra da sayın başkanın Malatya’da yapacağı hizmetten dolayı arkasındayız “ şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 663
Bu Ay : 4107
Toplam : 4107

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom