Güvenli İnternet Kullanımı Semineri

Yeşilyurt Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile Malatya Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğünün ortaklaşa organize ettiği " GÜVENLİ İNTERNET KULLANIMI-BİLİŞİM SUÇLARI " projesinin ilki Yeşil Konakta yapıldı.

Güvenli İnternet Kullanımı Semineri Malatya Eğitim

Yeşilyurt Belediyesine bağlı 5 ayrı konakta toplam 1200 öğrenciye ulaşması amaç edinen bu anlamlı projede, interneti güvenli bir şekilde kullanma, cinsel istismar ve bilişim suçlaları dahil olmak üzere interneti amacı dışında kullanalara alınacak tedbirler ve önlemler hakkında öğrencilere detaylı bilgiler verilecek.

Projenin ilki Yeşilyurt İlçesindeki Yeşil Konakta gerçekleşti.

Malatya Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğünde görevli  polis Memurları Ayşe Taner ile  Süleyman Bedircik tarafından hazırlanan sunumda Yeşilyurt'ta eğitim gören öğrencilere internet üzerinden kötü emellerini hayata geçirmeye çalışanlara karşı alınacak tedbirler ve internet üzerinden işlenen  suçlar ve verilecek cezalar hakkında detaylı bilgiler verildi.

Sunum sırasında öğrencilerin merak ettiği soruları yanıtlayan görevli polis memurları,  öğrencilere konuyla ilgili detaylı bilgiler verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 118
Bu Ay : 2602
Toplam : 2602

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom