Aday Olmazsam Üzülmem

AKP Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, "AK Parti’de hizmet yapan arkadaşlarımız her zaman milletin içerisinde gelen arkadaşlarımızdır. Tepeden inme hiçbir arkadaşımız olmadı bugüne kadar" dedi.

Aday Olmazsam Üzülmem Malatya Siyaset

 AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, 7 Nisan’da kesinleşecek aday listesi ile ilgili olarak “Listede olursam sevinmem, olmazsam da üzülmem” dedi.

Şahin beraberinde AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Osman Güder ve partililerle birlikte Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Şevket Keskin’i ziyaret etti.

Burada konuşan Milletvekili Şahin, aday adaylığı süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. AK Parti’de kesin aday listelerinin 7 Nisan günü belli olacağını anımsatan Şahin, “Ben 7 Nisan günü eğer Milletvekili listesinde ismim varsa sevinmeyeceğim. Çünkü bir sorumluluk alıyorsun, eğer listede olmasam da üzülmeyeceğim diye söz verdim. Olanda hayır vardır mutlaka, yani, listede varsak ta yoksak ta demek ki Rabbim bize onu hayır etmiştir. Elbette ki olmasak daha farklı bir şekilde hizmet etmeye çalışacağız. Ama olursak bugüne kadar yapmış olduğumuz hizmetleri daha da pekiştirmek daha da yüceltmek için tecrübemizi deneyimimizi kullanacağız” dedi.

Şahin,konuşmasını şöyle sürdürdü:

“AK Parti’nin kurulmuş olduğu günden bu güne geçmiş dönemlerde yapılan bir takım handikapları bizim dönemde Allah’a hamd olsun hiçbir milletvekilimiz olsun veya teşkilatımız olsun yaşatmadık. Çünkü biz halka rağmen siyasetin olmayacağını en iyi bilenlerdeniz”

7 Haziran seçimlerinde AK Parti’nin Malatya’da 6 milletvekilini çıkacağını belirten Şahin, “Çünkü AK Parti’de hizmet yapan arkadaşlarımız her zaman milletin içerisinde gelen arkadaşlarımız. Tepeden inme hiçbir arkadaşımız olmadı bugüne kadar. Şuanda bakıyorsunuz ana muhalefet partisinin ilimizde almış olduğu yüzde 17-18 oranında bir oy oranı var. Zaten diğer bütün siyasi partiler ilde barajı aşamıyorlar. Ama şuanda yüzde 18 oy alan bir ana muhalefet partisinin milletvekili adaylarına bakıyorsunuz, gerçekten her söylemlerinde, sözlerinde milletin değerleri savaşan bir yol izlemeye çalışıyorlar. Ben şahsen milletin bu saatten sonra kime oy veriyorlarsa kendi kökleri ile barışık olan insanların var olmasını arzu edecekler. Artı sahada yetişmiş olan arkadaşlarımız yani sahanın derdini en iyi bilen arkadaşlarımızın burada var olması lazım” diye konuştu.

Şahin, “Milletvekili olsak ta olmasak ta kesinlikle ben bu davaya milletvekili olayım diye bir makama sahip olayım diye il başkanı olayım diye gönül vermedik. Biz bu bayrağı biraz daha yukarıya taşımak için mücadele ettik” şeklinde konuştu. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 851
Bu Ay : 3335
Toplam : 3335

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom